Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Arlo Parks

Arlo Parks

Arlo ParksOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Arlo Parks ma zaledwie dwadzieścia lat. Mimo to szturmem zdobywa scenę muzyczną w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy mieszkańcy tego kraju mogli usłyszeć o niej w 2019 roku, kiedy ukazały się jej pierwsze piosenki zgromadzone w wydawnictwach EPki Sophie a także Super Sad Generation.

Arlo Parks - informacje o artystce 

Dzięki przed artystką otworzyła się szansa wystąpienia na festiwalowej scenie podczas Glastonbury. Jej twarz można było również oglądać na okładce magazynu NME. Dzięki pełnej płycie, którą udało jej się wydać 29 stycznia 2021 roku stała się znana szerszej społeczności. Uznano ją za objawienie brytyjskiej sceny muzycznej.

 

W jej piosenkach czuć nutę nostalgii i tęsknoty. Teksty nawiązują do doświadczeń artystki z przeszłości. Tych lepszych i gorszych chwil w jej życiu. Muzykę wykonywaną przez Arlo Parks można określić mianem bedroom popu a także R&B w odmianie współczesnej oraz soulu.  Nagrała m.in. takie piosenki jak: "Collapsed In Sunbeams" "Hope", czy też "Caroline". W piosence "Black Dog" porusza bardzo trudną, ale jednocześnie aktualną sytuację związaną z problemem izolacji oraz poczuciem wyobcowania we współczesnym świecie.

 

Wzięcie udziału w imprezie jest płatne. Bilety na występ Arlo Parks dostępne w sprzedaży internetowej. Występy na żywo to dla piosenkarzy wyłącznie przyjemność. Arlo Parks w 2021 roku koncertowała wielokrotnie okrążając wielokrotnie Wielką Brytanię oraz Stany Zjednoczone. Teraz zagra w Polsce. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu tym bardziej, że głos artystki działa kojąco i uspokajająco na wszystkich słuchających. Nie można przegapić takiej okazji.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też