Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop HOŁD DLA MICHAELA JACKSONA – 15 lat później

HOŁD DLA MICHAELA JACKSONA – 15 lat później

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

HOŁD DLA MICHAELA JACKSONA – 15 lat późniejO wydarzeniu

O wydarzeniu

W czerwcu tego roku mija 15 rocznica śmierci Michaela Jacksona, wybitnego wokalisty, autora tekstów, tancerza, aktora i kompozytora. Stary Klasztor zaprasza 20 czerwca na specjalny koncert dedykowany pamięci Króla Muzyki Pop - TRIBUTE TO MICHAEL JACKSONŁ 15 YEARS AFTER. Bilety już w sprzedaży!

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON - 15 YEARS AFTER - koncert w Starym Klasztorze!

 

Wpływ Michaela Jacksona na współczesną muzykę rozrywkową jest nie do przecenienia. Muzyk, aż po dziś dzień, jest niedoścignionym wzorem i inspiracją dla tysięcy młodych artystów na całym świecie. Billie Jean, Beat It, Black or White, Thriller, I Want You Back, Bad, Smooth Criminal, Man in the Mirror - to tylko niektóre z długiej listy niezapomnianych przebojów, jakie usłyszymy w Starym Klasztorze.

Z twórczością Michaela Jacksona zmierzą się: GENE STOVALL - amerykański artysta undergroundowy z Pittsburgha w Pensylwanii (USA), który obecnie mieszka w Niemczech i jest znany jako piosenkarz, autor tekstów, raper, twórca treści i producent muzyczny oraz znane wrocławskie wokalistki - MONIKA WIŚNIOWSKA - BASEL, ADEAMA WALKOWIAK i MARZENA MATYLA. Wokalistom na scenie akompaniować będzie zespół złożony z czołówki wrocławskich muzyków. Zapowiada się długi wieczór muzycznych wspomnień.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też