Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Pub na wzgórzu

Pub na wzgórzu

Bytom, Hlonda 62
Pub na wzgórzuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pub Na Wzgórzu to jedno z najpopularniejszych miejsc na Górnym Śląsku. Obiekt zlokalizowany jest w Bytomiu, przy ulicy Księdza Prymasa Augusta Hlonda 62. Spotykają się tu przyjaciele i znajomi, aby spędzić miłe popołudnia w doborowym towarzystwie, przy pysznych napojach i dobrej muzyce.

Pub Na Wzgórzu – o obiekcie

Na Wzgórzu tu niezwykle klimatyczna miejscówka, która powstała z myślą o osobach, które poszukiwały ciekawego miejsca spotkań z najbliższymi. Obiekt znajduje się w pięknej, zielonej okolicy Bytomia – Sójcze Wzgórze. Poszukujesz miejsca na relaks i wypoczynek? Koniecznie odwiedź Pub Na Wzgórzu.

Pub Na Wzgórzu – wydarzenia

Czym może zaskoczyć Pub Na Wzgórzu? Wydarzenia, które są tu organizowane, przyciągają miłośników doskonałej zabawy. Wśród najczęstszych inicjatyw wymienić należy występy kabaretowe i stand-upowe dedykowane tym, którzy kochają śmiech i doskonały humor. Na scenie obiektu często pojawia się Marcin Zbigniew Wojciech, obecny na scenie od ponad 17 lat. To komik, konferansjer, aktor i – oczywiście – stand-uper, znany i uwielbiany w całej Polsce. Marcin miał okazję występować w TVP2, Comedy Central i telewizji Polsat, pracował także w RMF FM. Ma na koncie ponad 25 milionów wyświetleń w serwisie Youtube oraz ponad 1500 występów na żywo. Bilety na wydarzenia z jego udziałem sprzedają się jak świeże bułeczki.

W Pubie Na Wzgórzu pojawili się również Łowcy.B, czyli jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występują od 2003 roku i zdobyli wszystkie najważniejsze nagrody w branży. Łowcy.B stale serwują absurdalny humor, wzbudzając w widzach ogromną dawkę sympatii.

W Pubie Na Wzgórzu organizowane są transmisje z wydarzeń sportowych, czyli gratka dla miłośników piłki nożnej, KSW i wielu innych dyscyplin. Oczekujesz wielkich emocji? Zbierz grupę znajomych, zarezerwujcie stolik i świętujcie wygraną (lub przegraną) w Pubie Na Wzgórzu. Z kolei fani muzyki w każdej postaci doskonale poczują się na wieczorkach karaoke! Złap mikrofon w rękę i pokaż, co potrafisz.

Pub Na Wzgórzu – koncerty

Jednym z organizowanych w Pubie Na Wzgórzu koncertów był występ GROSU, Wąski Z Wydobycia, DJ HWR, Produkt, Azet x Poldas, Lasu Tony, Kwiatu, Intruz, Versus Gang i innych. Wszystko to w ramach wydarzenia charytatywnego, dedykowanego potrzebującym maluchom. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a wynik zbiórki przerósł najszczersze oczekiwania organizatorów.

Pub Na Wzgórzu – bilety

Bądź na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w Pubie Na Wzgórzu i śledź kalendarium eventów. Weź ze sobą przyjaciół i znajomych – spędźcie wspólnie czas śmiejąc się i znakomicie bawiąc na stand-upach, występach kabaretów czy koncertach w Pubie Na Wzgórzu. Bilety zakupisz na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pub Na Wzgórzu?
Pub Na Wzgórzu znajduje się w Bytomiu, przy ulicy Księdza Prymasa Augusta Hlonda 62, na Sójczym Wzgórzu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pub Na Wzgórzu?
W Pubie Na Wzgórzu odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Królują koncerty – na scenie lokalu pojawili się m.in. GROSU, Wąski Z Wydobycia, DJ HWR, Produkt, Azet x Poldas, Lasu Tony, Kwiatu, Intruz, Versus Gang i inni. W obiekcie odbywają się również występy stand-upowe. Do tej pory widzów mieli okazję rozśmieszyć Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk, Adam Grzanka, Marcin Zbigniew Wojciech, Tomek Biskup, Kabaret Łowcy B, Łukasz Kaczmarczyk, Jakub Poczęty-Błażewicz. Bądź na bieżąco i regularnie sprawdzaj kalendarium wydarzeń w Pubie Na Wzgórzu.
Kiedy został utworzony Pub Na Wzgórzu?
Pub Na Wzgórzu został utworzony w 2016 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też