Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Przystań na Lato

Przystań na Lato

Rzeszów, Fryderyka Szopena 35A
Przystań na LatoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Przystań na Lato to miejsce, które wyróżnia się na tle innych punktów kulturalnych w Rzeszowie. Obiekt ten to oaza pełna życia, gdzie nie ma miejsca na nudę. Jak zapewniają organizatorzy, każdy z zainteresowanych znajdzie tutaj coś dla siebie – zwłaszcza ci, którzy nie wyobrażają sobie spędzania upalnych dni bez swoich czworonożnych przyjaciół.

Prawdziwą magię tego miejsca dostrzec można szczególnie po zachodzie słońca – to właśnie wtedy rozpoczyna się energetyczna impreza na świeżym powietrzu. Co czwartek o godzinie 18:00 startuje tutaj "prawie" weekendowy chill – to idealny moment, aby wraz z najbliższymi przyjaciółmi zresetować się przed kolejnym dniem. To nie tylko chwila relaksu, ale także okazja do spotkania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i gustach muzycznych.

Warto także wspomnieć, że bilety na organizowane tutaj wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży online m.in. za pośrednictwem naszej strony.

Przystań na Lato – wydarzenia muzyczne

Jakie imprezy muzyczne organizuje Przystań na Lato? Koncerty za każdym razem przyciągają tutaj mnóstwo gości. W sierpniu w Rzeszowie odbył się występ Wiktora Jakowskiego, znanego lepiej pod pseudonimem Kinny Zimmer. Debiut muzyczny artysty nastąpił w 2019 roku za sprawą wydanej wówczas EP-ki pod tytułem "Aksonometria". Na płycie tej znalazły się takie utwory, jak "Misfit", "Do M***"" i "Pliki" czy "Sos, Sałata, Mamona". Po udanym debiucie Kinny kontynuował karierę muzyczną i wydał kolejne minialbumy, m.in. "Oko Ptaka Z Góry Patrzące" i "Achhh". Muzyk brał dodatkowo udział przy tworzeniu takich albumów, jak "Młody Matczak" Maty oraz "Diamentowy Las" Białasa i White'a 2115. Raper pojawił się w Rzeszowie w ramach Dope Fest Summer Camp. Po koncercie Zimmera odbył się dodatkowo oficjalny after.

Podczas tegorocznej edycji Dope Fest Summer Camp na scenie pojawił się także Michał Rychlik. Raper występujący pod pseudonimem Young Multi to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej ostatnich lat. Najbardziej cenione utwory muzyka, to m.in. "Plecak", "OSCAR", "BALLADA O SAMOTNOŚCI" czy "Pogba". Po koncercie Young Multiego miała dodatkowo miejsce specjalna impreza w Przystani na Lato.

Przystań na Lato – koncerty w plenerze

Na terenie Przystani na Lato przez całe wakacje regularnie organizowane są rozmaite eventy muzyczne. Na scenie pojawił się m.in. Vito Bambino – kompozytor, tekściarz, wokalista grupy Bitamina oraz aktor. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się już w 2003 roku, a jednym z przełomowych momentów w karierze Vito było jego zaangażowanie w zespół Bitamina, wraz z którym stworzył przebój "Dom". W trakcie trwania kariery muzyk współpracował z wieloma znakomitymi artystami i zespołami, takimi jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Envee czy Paulina Przybysz.

Przystań na Lato – bilety na wydarzenia kabaretowe

Organizowane przez Przystań na Lato wydarzenia komediowe za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. W Rzeszowie pojawił się Michał Leja – utalentowany stand-uper, improwizator oraz gospodarz programu "Michał Leja Show". Komik przedstawił fanom show "Anatomia". Bilety na wydarzenie z udziałem popularnego kabareciarza dostępne były w wygodnej sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Przystań na Lato?
Przystań na Lato znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Fryderyka Szopena 35A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Przystani na Lato?
Przystań na Lato organizuje wieczory muzyczne, koncerty, a także imprezy tematyczne.
Kiedy została otworzona Przystań na Lato?
Przystań na Lato działa od kilku lat, regularnie przyciągając zainteresowanych szczególnie w sezonie letnim.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też