Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce MOSiR Jastrzębie Zdrój

MOSiR Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój, Jana Pawła II 6
MOSiR Jastrzębie ZdrójOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Nowoczesna Hala Widowiskowo-Sportowa w Jastrzębiu-Zdroju to zmodernizowany budynek, który może pomieścić trzy tysiące widzów. Pełnowymiarowa arena o powierzchni około 1300 m2 z parkietem posiadającym certyfikat FIBA oraz 4 sale treningowe ze specjalistycznymi nawierzchniami do różnych dyscyplin sportowych tworzą przestrzeń, która służy zarówno do organizacji imprez sportowych, jak spotkań i kulturalnych.

Ze względu na charakter i typ obiektu organizowane w MOSiR Jastrzębiu-Zdroju wydarzenia to najczęściej różnego rodzaju imprezy sportowe, ale także koncerty, kabarety i spotkania tematyczne.

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – wydarzenia

MOSiR Jastrzębie-Zdrój regularnie organizuje różnego rodzaju wydarzenia. Zdecydowanie jednym z bardziej emocjonujących eventów była Gala Boksu Zawodowego "JSW BOXING NIGHT" – idealna rozrywka dla fanów boksu. Impreza ta stanowiła okazję do obejrzenia niezwykłego widowiska pięściarskiego. Zorganizowana przez grupę Tymex Boxing Promotion gala gwarantowała dwie walki boksu olimpijskiego oraz sześć pojedynków w zawodowym boksie. W walce wieczoru można było zobaczyć Damiana Jonaka. Ponadto wystąpili także: Damian Wrzesiński, Michał Leśniak, Tomasz "Zadyma" Gromadzki, Marcin Siwy oraz Kamil Bodzioch.

Miłośnicy spektakli komediowych bawili się z kolei podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2023. W premierowej odsłonie najlepszego humoru wystąpiła czołówka polskich kabaretów. Nowy program, nowy skład, nowe tematy. Swoje siły na scenie w Jastrzębiu-Zdrój połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły, takie jak: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski czy Kabaret Smile.

Kabaretowy Dobry Wieczór to kolejne komediowe wydarzenie, które miało miejsce w MOSiR Jastrzębiu-Zdroju. Na scenie pojawił się wówczas Kabaret Nowaki, a także Igor Kwiatkowski – kabareciarz oraz współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni.

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – bilety

MOSiR Jastrzębie-Zdrój bilety na poszczególne wydarzenia cały udostępnia chętnym w wygodnej sprzedaży elektronicznej. Koncerty, przeglądy, kabarety i wydarzenia sportowe, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. Nie przegap długo wyczekiwanego show i już dziś kup swoją wejściówkę. Bilety są do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje i niezapomniane przeżycia w MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR Jastrzębie-Zdrój?
MOSiR Jastrzębie-Zdrój znajduje się przy ulicy Jana Pawła II 6.
Jakie wydarzenia odbywają się w MOSiR Jastrzębie-Zdrój?
W MOSiR Jastrzębie-Zdrój odbywają się najczęściej różnego rodzaju imprezy sportowe, ale także koncerty, kabarety i eventy tematyczne.
Kiedy został otwarty MOSiR Jastrzębie-Zdrój?
Hala widowiskowo-sportowa w MOSiR Jastrzębie-Zdrój została otwarta we wrześniu 2011 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też