Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju

Jastrzębie-Zdrój, Aleja Józefa Piłsudskiego 27
Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-ZdrojuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Dom Kultury Kino Centrum w Jastrzębiu-Zdroju to instytucja samorządowa, która rozpoczęła działalność w 1987 roku. Misją placówki jest rozbudzanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb kulturalnych lokalnej społeczności. Na terenie obiektu regularnie organizowane są więc różnorodne imprezy masowe, m.in. festiwale, koncerty, spektakle teatralne oraz konkursy tematyczne. MOK prowadzi także działalność wystawienniczą – chętni mogą wziąć udział w pokazach, spotkaniach autorskich czy wernisażach. Dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności cieszą się także zajęcia warsztatowe – Miejski Dom Kultury Kino Centrum w Jastrzębiu-Zdroju organizuje m.in. sekcje, koła zainteresowań oraz spotkania artystyczne.

Miejski Dom Kultury Kino Centrum – wydarzenia

Fani polskich komedii mieli dodatkowo szansę obejrzeć spektakl "Miłość nie z tej ziemi". Muzyczna opowieść romantyczna autorstwa Tadeusza Rossa z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci widzów. Bilety na show nabyć można zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.

Miejski Dom Kultury Kino Centrum – koncerty

Organizowane przez Miejski Dom Kultury Kino Centrum koncerty to przede wszystkim ogromna atrakcja dla miłośników polskiej muzyki. Jesienią na scenie wystąpi Maciej Maleńczuk – jeden z najbardziej charyzmatycznych artystów ostatnich czterech dekad. Muzyk pojawi się w MDK, promując album "Klauzula sumienia". Podczas show swój talent zaprezentują także artyści znani z poprzednich tras koncertowych Maleńczuka. Bilety na występ dostępne są w sprzedaży online.

Miejski Dom Kultury Kino Centrum odwiedził także zespół Czerwone Gitary, który świętował 55-lecie swojego istnienia. Podczas tego wyjątkowego show zostały zaprezentowane największe przeboje muzyków, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i są znane oraz śpiewane przez kolejne pokolenia. To nie tylko sentymentalna podróż w przeszłość, ale również szansa na poznanie niezwykłych historii z życia zespołu, które zostaną przedstawione w formie multimedialnego przekazu.

Grupa na dobre zapisała się w historii polskiej muzyki. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku i od samego początku przyciągał na swoje występy tłumy oddanych fanów. Szczególnie pierwsze lata działalności zespołu przyniosły niezapomniane hity, takie jak "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora" czy "Kwiaty we włosach". Bilety na show kupić można drogą online w różnych wariantach cenowych.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Dom Kultury Kino Centrum?
Miejski Dom Kultury Kino Centrum znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Piłsudskiego 27.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejskim Domu Kultury Kino Centrum?
Placówka organizuje wydarzenia dedykowane całym rodzinom – zarówno dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Na terenie MDK odbywają się m.in. koncerty, spotkania tematyczne czy zajęcia warsztatowe. Bilety na eventy dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Miejski Dom Kultury Kino Centrum?
Miejski Dom Kultury Kino Centrum działa od 1987 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też