Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Żywiec, Aleja Wolności 4
Miejskie Centrum Kultury w ŻywcuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu to instytucja, której celem jest aktywizacja i zaspakajanie potrzeb kulturalnych mieszkańców Żywca oraz innych osób, które odwiedzają popularną turystycznie miejscowość. Wśród realizowanych wydarzeń znajdują się przeglądy artystyczne, koncerty, spektakle i festiwale, w których biorą udział gwiazdy krajowej estrady oraz lokalni artyści. W Miejskim Centrum Kultury znajdują się także pracownie artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szeroka oferta zajęć to różnorodne sekcje i koła zainteresowania, w których mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje i talenty. Obiekt dysponuje doskonałym zapleczem technicznym oraz sceną z odpowiednim nagłośnieniem i oświetleniem. Odbywają się tu zarówno kameralne spotkania z artystami, jak i duże imprezy muzyczne. Repertuar Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu jest dopasowany do upodobań widzów w różnym wieku. Jakie wydarzenia znajdziemy w harmonogramie?

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – wydarzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Jakie eventy oferuje Miejskie Centrum Kultury? Wydarzenia to m.in. spotkania autorskie, wizyty artystów, wystawy oraz koncerty i spektakle teatralne. Ciekawą propozycją są m.in. stand-upy Grzegorza Dolniaka i Mateusza Socha oraz wiedeńska operetka "Wielkie słowa to żart". 

 

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – koncerty i przedstawienia

Koncerty w Miejskim Centrum Kultury to zarówno kameralne spotkania muzyczne, jak i duże imprezy. Na scenie ośrodka wystąpił m.in. Artur Andrus, który w melodyjnych, kabareciarskich utworach w zabawny lub liryczny sposób komentuje rzeczywistość. Odbył się tu też większy koncert z okazji 55-lecia obecności na scenie Czerwonych Gitar. Muzycy w ramach swojej platynowej trasy koncertowej wykonali najpiękniejsze ballady zespołu. W harmonogramie Miejskiego Centrum Kultury znajduje się także propozycja dla fanów rocka i nieoczywistych adaptacji. To koncert Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie. Nie zabraknie takich klasyków jak "Smells Like Teen Spirit", "Come As You Are", "Rape Me" czy "In Bloom".

 

Na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu odbywają się także spektakle teatralne. Ciekawą propozycją dla najmłodszych był spektakl rodzinny Teatru Piasku Tetiany Galitsyny pt. "Mały Książę". Starsi widzowie docenili amerykański przebój sceny teatralnej "Diabli mnie biorą" i maraton uśmiechu "Dwie połówki pomarańczy".

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – bilety i harmonogram wydarzeń

Bilety do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu oraz pełen harmonogram wydarzeń artystycznych znajdziesz na stronie internetowej ebilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Miejskie Centrum Kultury w Żywcu?
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu znajduje się przy Alei Wolności 4. Obiektem instytucji jest także Amfiteatr pod Grojcem znany z imprez regionalnych oraz koncertu Męskie Granie. Budynek znajduje się przy ulicy Grojec 50.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejskie Centrum Kultury w Żywcu?
W obiekcie odbywają się koncerty muzyki klasycznej i rockowej, spektakle teatralne, przedstawienia dla najmłodszych, widowiska muzyczne oraz liczne warsztaty dla mieszkańców.
Kiedy został otworzony Miejskie Centrum Kultury w Żywcu?
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu zostało otworzone w 2015 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też