Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku

Brzesko, Plac Targowy 10
Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w BrzeskuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury w Regionalnym Centrum Kultury w Brzesku to serce artystycznej aktywności miasta. Położony przy malowniczym Placu Targowym 10, ośrodek ten jest nie tylko miejscem spotkań kulturalnych, ale także źródłem inspiracji dla mieszkańców oraz gości.

Na terenie placówki znajdują się wielofunkcyjne sale, które pozwalają na organizację różnorodnych wydarzeń, m.in. koncertów, wystaw, spektakli teatralnych, warsztatów czy wykładów. Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia również przeprowadzanie prezentacji i pokazów multimedialnych.

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku organizuje atrakcje dla osób w każdym wieku – w brzeskich eventach chętnie biorą udział zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Bilety na wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem naszego portalu.

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku – wydarzenia dla dzieci

Jakie atrakcje dla najmłodszych organizuje Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku? Koncerty i tematyczne animacje za każdym razem spotkają się z ogromnym entuzjazmem dzieci. W czerwcu rodziny z Brzeska i okolic miały okazję wziąć udział w evencie z okazji Dnia Dziecka. Celem wydarzenia była promocja aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.

Organizatorzy imprezy zadbali o takie atrakcje, jak liczne animacje dla dzieci, gry ruchowe pod okiem instruktorów, zabawy harcerskie, skakanie na dmuchańcach, wizyta bajkowych postaci z książek i filmów czy spotkanie ze strażakami. Chętni mogli wziąć dodatkowo udział w warsztatach i zabawach edukacyjnych, podczas których poruszane były tematy związane z ekologią.

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku – koncerty

Zapowiadane regularnie przez Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku koncerty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Miłośnicy jazzowych dźwięków mieli szansę bawić się podczas występu duetu Bolewski & Tubis, który tworzy Radosław Bolewski oraz Maciej Tubis. Podczas wydarzenia pojawił się także sześcioosobowy zespół jazzowo-popowy Wonky Town, który zaprezentował fanom zarówno swoje autorskie kompozycje, jak i jazzowe aranżacje popularnych utworów. Bilety na wydarzenie dostępne były w różnych wariantach cenowych.

Jakie jeszcze imprezy muzyczne organizuje Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku? Bilety na show Eleni wyprzedawały się w bardzo szybkim tempie. Artystka zaprezentowała fanom swoje największe hity, takie jak "Miłość jak wino", "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca" czy "Tylko w Twoich dłoniach". Bilety na event dostępne były w sprzedaży online.

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku – wydarzenia komediowe

Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku regularnie organizuje także imprezy kabaretowe. Fani polskich stand-upów mieli okazję wziąć udział w spektaklu z udziałem Kabaretu Młodych Panów, który zaprezentował widowni program "To jest chore!".

W Brzesku pojawił się również Cezary Pazura – znany aktor, komik i reżyser. Podczas wizyty w RCKB Pazura poruszył tematy dotyczące stosunków międzyludzkich i upływającego czasu, nie stroniąc jednocześnie od licznych aluzji do współczesnych wydarzeń. Cena biletów oscylowała w granicach 70 złotych.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku?
Obiekt znajduje się w Brzesku przy Placu Targowym 10.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w RCKB w Brzesku?
Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku organizuje m.in. koncerty, spektakle komediowe, eventy tematyczne oraz pokazy talentów.
Kiedy powstał Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku?
Miejski Ośrodek Kultury w RCKB w Brzesku funkcjonuje od kilkudziesięciu lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też