Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Zawierciu. Obiekt znajduje się przy ul. Piastowskiej 1 i przyciąga publiczność bogatym repertuarem.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” – o obiekcie

MOK w Zawierciu został przystosowany do organizacji imprez kulturalnych. Posiada dużą salę widowiskową, dysponującą 538 miejscami dla widzów. Sala została wyposażona w odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co wpływa na wysoką jakość odbywających się tu eventów. Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza – wydarzenia cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i również okolic. Bilety na nadchodzące wydarzenia do nabycia na stronie eBilet.pl.

 

Organizowane tu wydarzenia kulturalne przyciągają widzów w każdym wieku. W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza odbywają się koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz widowiska kabaretowe. Występu mniej lub bardziej znanych artystów to wspaniała zabawa dla całych rodzin. Repertuar wydarzeń Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza obfituje w to, co najlepsze. Każdy znajdzie tu zatem coś dla siebie. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” – spektakle 

Kalendarium wydarzeń w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu to uwzględnia propozycje topowych nazwisk ze świata kultury i sztuki.  Jakich artystów ugościł Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza? Wydarzenia 2022 to m.in. występy Macieja Maleńczuka, Teresy Werner, Korteza oraz zespołu IRA. Swój koncert na scenie w Zawierciu zaprezentował Lemon w wyjątkowej, akustycznej aranżacji. Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza wydarzenia – widowiska kabaretowe, które gromadzą tłumy pod sceną, również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Swoje skecze zaprezentowali m.in. Kabaret Paranienormalni, Kabaret Ani Mru Mru oraz Kabaret Młodych Panów.

 

Oprócz koncertów i widowisk kabaretowych w Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” odbywają się również spektakle teatralne. Na scenie Ośrodka Kultury można było zobaczyć m.in. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny – spektakl Mały Książę, „Rubinowe Gody”, „Miłosną pułapkę” oraz „Nerwicę Natręctw” z udziałem Katarzyny Herman, Artura Barcisia czy Rafała Królikowskiego. Do Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” bilety są dostępne w sprzedaży internetowej.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” – bilety

Dotychczas wszystkie zorganizowane w Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza „CENTRUM” spektakle cieszyły się ogromną popularnością. To doskonała forma rozrywki, nie tylko dla amatorów teatru. Wszystkie eventy, odbywające się w Zawierciu, są warte uwagi. Tutejszy MOK jest miejscem dla miłośników wyjątkowej zabawy. W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza wydarzenia są idealnym sposobem na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych. To propozycje dla wszystkich, poszukujących oderwania się od codzienności.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza?
    Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza znajduje się przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza?
    W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza odbyły się występy m.in. Kabarety Smile, Kabarety Skeczów Męczących, a także spektakle jak – „Serca na odwyku”, „Babski przekręt” i „Stare dobre małżeństwo”.

  • Kiedy został utworzony Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza?
    Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu utworzony został jako instytucja kultury w 1980 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piastowska 1
42-400 Zawiercie
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/