Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"

Zawiercie, Piastowska 1
Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM"OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Zawierciu. Obiekt znajduje się przy ul. Piastowskiej 1 i przyciąga publiczność bogatym repertuarem.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" - o obiekcie

MOK w Zawierciu został przystosowany do organizacji imprez kulturalnych. Posiada dużą salę widowiskową, dysponującą 538 miejscami dla widzów. Sala została wyposażona w odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co wpływa na wysoką jakość odbywających się tu eventów. Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza – wydarzenia cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i również okolic. Bilety na nadchodzące wydarzenia do nabycia na stronie eBilet.pl.

Organizowane tu wydarzenia kulturalne przyciągają widzów w każdym wieku. W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza odbywają się koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz widowiska kabaretowe. Występu mniej lub bardziej znanych artystów to wspaniała zabawa dla całych rodzin. Repertuar wydarzeń Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza obfituje w to, co najlepsze. Każdy znajdzie tu zatem coś dla siebie. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" - spektakle 

Kalendarium wydarzeń w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu to uwzględnia propozycje topowych nazwisk ze świata kultury i sztuki.  Jakich artystów ugościł Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza? Odbyły się tu występy Macieja Maleńczuka, Teresy Werner, Korteza oraz zespołu IRA. Swój koncert na scenie w Zawierciu zaprezentował Lemon w wyjątkowej, akustycznej aranżacji. Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza wydarzenia – widowiska kabaretowe, które gromadzą tłumy pod sceną, również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Swoje skecze zaprezentowali m.in. Kabaret Paranienormalni, Kabaret Ani Mru Mru oraz Kabaret Młodych Panów.

Oprócz koncertów i widowisk kabaretowych w Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" odbywają się również spektakle teatralne. Na scenie Ośrodka Kultury można było zobaczyć m.in. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny – spektakl Mały Książę, "Rubinowe Gody", "Miłosną pułapkę" oraz "Nerwicę Natręctw" z udziałem Katarzyny Herman, Artura Barcisia czy Rafała Królikowskiego. Do Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" bilety są dostępne w sprzedaży internetowej.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" - bilety

Dotychczas wszystkie zorganizowane w Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza "CENTRUM" spektakle cieszyły się ogromną popularnością. To doskonała forma rozrywki, nie tylko dla amatorów teatru. Wszystkie eventy, odbywające się w Zawierciu, są warte uwagi. Tutejszy MOK jest miejscem dla miłośników wyjątkowej zabawy. W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza wydarzenia są idealnym sposobem na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych. To propozycje dla wszystkich, poszukujących oderwania się od codzienności

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza?
Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza znajduje się przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza?
W Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza odbyły się występy m.in. Kabarety Smile, Kabarety Skeczów Męczących, a także spektakle jak – "Serca na odwyku”, "Babski przekręt" i "Stare dobre małżeństwo".
Kiedy został utworzony Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza?
Miejski Ośrodek Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu utworzony został jako instytucja kultury w 1980 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też