Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop SŁAWEK UNIATOWSKI „Wielki Błękit”

SŁAWEK UNIATOWSKI „Wielki Błękit”

12.04.2023 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Organizator: SoSimple Group

od 119,00 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

środa
12.04.2023
19:00

SŁAWEK UNIATOWSKI „Wielki Błękit”

Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Opis

Po pięciu latach od debiutanckiej płyty "Metamorphosis", Sławek Uniatowski powraca z nowym albumem zatytułowanym ,,Wielki Błękit". Wybierając się na koncert ,,Wielki Błękit", znajdą się Państwo w nielicznym i wyjątkowym gronie osób, które usłyszą nowy materiał przedpremierowo! Sławek Uniatowski bilety na koncert w Szczecinie już dostępne.

O albumie Wielki Błękit

Wielki Błękit to kolejny rozdział, inny niż debiutanckie "Metamorphosis". Na albumie znajdą się ballady nagrane w duchu lat 70 i 80, ale także utwory dynamiczne, które przyspieszą bicia serc. Premiera płyty zaplanowana jest na 2023 rok.

Wpływ na charakter albumu mieli najwybitniejsi producenci, zespoły muzyczne i muzycy tacy jak Quincy Jones, David Foster, Sting, Stevie Wonder, Simply Red, Sade, John Mayer, ale także Wojciech Karolak, Zbigniew Wodecki czy Skaldowie.

„Wielki Błękit” to to, co nas otacza. To piękno, siła natury, ale także my, ludzie mający duży wpływ na to, jak potoczą się losy świata - Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski w Szczecinie

Przedpremierowy koncert nadchodzącego albumu będzie wyjątkową okazją do wysłuchania najnowszych utworów Sławka Uniatowskiego. Na scenie towarzyszyć mu będzie zespół złożony z wybitnych muzyków.

Nowy materiał i specjalnie przygotowane aranżacje zapewnią Państwu niezapomniany wieczór pełen radości i wzruszeń!

 

 

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn