Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Busko-Zdrój, Aleja Adama Mickiewicza 22
Buskie Samorządowe Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Buskie Samorządowe Centrum Kultury to instytucja, która za cel postawiła sobie szerzenie kultury wśród lokalnej społeczności. W placówce odbywają się liczne wydarzenia edukacyjne, warsztaty, a także koncerty i spektakle. Bez względu na to czy jesteś fanem muzyki, miłośnikiem teatru czy po prostu szukasz wydarzenia rozrywkowego – z pewnością znajdziesz coś dla siebie w bogatej ofercie placówki. Bilety na eventy można nabyć wygodnie i bez wychodzenia z domu za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury – wydarzenia dla mieszkańców Buska-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury ma na celu rozbudzanie potrzeb kulturalnych oraz edukacyjnych wśród mieszkańców Buska-Zdroju oraz okolicznych miast. Cel ten jest realizowany poprzez angażowanie lokalnej społeczności do udziału w warsztatach rozwojowych czy kursach kształcących. W ofercie znajdują się koła oraz kilkudniowe szkolenia z takich obszarów jak: taniec, teatr, sztuki plastyczne oraz muzyka.

W BSCK organizowane są także wydarzenia rozrywkowe. Chętni mogą wziąć udział w cyklicznych Spotkaniach z Folklorem, wspólnie świętować Dni Buska, a także skorzystać z eventów kulinarnych i skosztować pysznych dań podczas zlotów Food Tracków czy pikników kulinarnych z lokalnymi produktami.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury ma również ofertę wydarzeń dla miłośników kinematografii, bowiem w ośrodku znajduje się kino „Zdrój”. W placówce wyświetlane są zarówno największe produkcje amerykańskie, jak i europejskie kino offowe czy wyjątkowe taśmy z odległych zakątków globu.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury – koncerty i imprezy dla miłośników muzyki

Buskie Samorządowe Centrum Kultury dba o ofertę dla entuzjastów rozmaitych gatunków muzycznych. W ośrodku odbywają się recitale muzyki klasycznej, a także koncerty z udziałem najpopularniejszych polskich wokalistów. W placówce dotychczas wystąpili m.in.: Pavlo Ilnytskyy, Eleni, zespół Boso czy Stare Dobre Małżeństwo.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury – bilety na wydarzenia

Chcesz wybrać się na wydarzenie zamknięte, organizowane w Buskim Samoządowym Centum Kultury? Bilety znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

Transakcję możesz przeprowadzić w pełni zdalnie, nie ma również konieczności drukowania pliku z wejściówkami. Przed wydarzeniem możesz pokazać obsłudze bilety na wyświetlaczu smartfonu, tabletu czy innego urządzenia mobilnego. Warto również nadmienić, że dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i wymagamy podania jedynie niezbędnych informacji.

Już dziś sprawdź ofertę kulturalno-rozrywkową w Twojej okolicy i zaplanuj miły wieczór z przyjaciółmi lub rodziną.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Buskie Samorządowe Centrum Kultury?
Buskie Samorządowe Centrum Kultury znajduje się w Busku-Zdroju. Ośrodek położony jest przy Alei Mickiewicza 22 w centralnej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Buskie Samorządowe Centrum Kultury?
W Buskie Samorządowe Centrum Kultury dotychczas odbyły się liczne wydarzenia edukacyjne, kulturalne oraz rozrywkowe. Cyklicznie organizowany jest tutaj konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, a także buskie spotkania z folklorem. Miłośnicy muzyki mogli z kolei bawić się podczas Festiwalu Muzycznego Jamroz lub Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona. W centrum pojawiają się również gwiazdy muzyki popularnej, wśród których warto wymienić takie nazwiska jak: Baranovski, Ralph Kamiński czy Piotr Domagała.
Kiedy został otworzony Buskie Samorządowe Centrum Kultury?
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zostało otworzone w 1996 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też