Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Amfiteatr Kumowa Dolina

Amfiteatr Kumowa Dolina

Chełm, ul. Podgórze 47
Amfiteatr Kumowa DolinaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Kumowa Dolina w Chełmie otworzono po wielkim remoncie, modernizacji sceny i widowni. Dzięki uporządkowaniu terenu wokół obiektu dawne Centrum Kultury Robotniczej, czyli sztandarowy projekt studenckiej akcji „Chełm 80”, zyskał nowoczesny wygląd. Amfiteatr Kumowa Dolina posiada sale szkoleniowo-warsztatowe, pracownie do zajęć i warsztatów twórczych, uniwersalne pomieszczenia do prowadzenia zajęć kulturalno- kreatywnych, a także pomieszczenia administracyjne i garderoby. Obiekt został dostosowany do specyfiki wydarzeń plenerowych i umożliwia prowadzenie zajęć dydaktycznych (ich organizacją zajmuje się Chełmski Dom Kultury). Współtworzone przez Amfiteatr Kumowa Dolina wydarzenia to koncerty, występy kabaretów i imprezy taneczne. Bilety na eventy w Chełmie można zamówić na naszej stronie internetowej.

 

Amfiteatr Kumowa Dolina – wydarzenia

Do wyjątkowo popularnych organizowanych przez Amfiteatr Kumowa Dolina wydarzeń należą występy kabaretowe. Na scenie obiektu zaprezentowały się m.in. Kabaret Neo-Nówka (z programem na swoje 20-lecie), Kabaret Hrabi oraz Kabaret Ani Mru-Mru. Wybierając się na kabaretowe show w Amfiteatrze Kumowa Dolina, bilety można nabyć wygodnie przez internet – również na naszej stronie.

 

Sporym zainteresowaniem publiczności cieszą się organizowane przez Amfiteatr Kumowa Dolina koncerty. Dla zgromadzonych słuchaczy zagrali m.in. Kortez, sanah, Roksana Węgiel, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Riverside, Krzysztof Cugowski, Edyta Górniak i Zenek Martyniuk. Publiczność tłumnie zjawiła się też na Disco Polo Party. Podczas przygotowanych przez Amfiteatr Kumowa Dolina koncertów wystąpiło wiele znanych zespołów disco polo, np. Boys, Mig, Łobuzy, Nokaut oraz Long & Junior. Bilety na imprezę rozchodziły się w szybkim tempie. Współorganizowane przez Amfiteatr Kumowa Dolina koncerty odbywały się także w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”.

 

Jakie wydarzenia szykuje na najbliższe miesiące Amfiteatr Kumowa Dolina? Koncerty 2022 zaplanowane przez obiekt są jeszcze niespodzianką, natomiast wiadomo, że w amfiteatrze odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2022. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2 i Kabaret Moralnego Niepokoju to gwiazdy, które odwiedzą w tym roku Amfiteatr Kumowa Dolina. Bilety na wydarzenie są już dostępne na stronie ebilet.pl. Nie przegap najciekawszych imprez, które współtworzy Amfiteatr Kumowa Dolina! Koncerty 2022, spektakle i kabaretowe show będą okazją do spotkania ulubionych wykonawców.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Agnieszka Chylińska "Jest nas więcej"

Agnieszka Chylińska "Jest nas więcej"

30.06-16.09.2023

Chełm, Giżycko, Kołobrzeg i inne

Polska Noc Kabaretowa 2023

Polska Noc Kabaretowa 2023

02.06-26.11.2023

Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Kumowa Dolina??
Amfiteatr Kumowa Dolina mieści się przy ul. Podgórze 47 w Chełmie w województwie lubelskim. Obiekt został dobrze przystosowany do organizacji plenerowych imprez masowych. W otoczeniu amfiteatru znajduje się dużo terenów zielonych, co zapewnia jeszcze przyjemniejszą atmosferę organizowanym w nim wydarzeniom.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Kumowa Dolina?
Zorganizowane przez Amfiteatr Kumowa Dolina wydarzenia to m.in. Opole 80, Kolorowy Dzień Dziecka 2019 i koncert Lady Pank. W obiekcie odbył się też Drop Chełm Festiwal Hip-Hop. Amfiteatr Kumowa Dolina gościł wówczas wykonawców takich jak Fonos, Gedz, Małach/Rufuz, Kękę, Kali, Sokół i Hemp Gru.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Kumowa Dolina?
Amfiteatr Kumowa Dolina powstał w 1980 roku. Właśnie w nim odbywały się koncerty, przedstawienia coraz wybory miss. Po roku 2000 intensywnie eksploatowany obiekt niszczał i został na pewien czas zamknięty, lecz ponownie otwarto go po przebudowie w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn