Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Lotnisko Lubin

Lotnisko Lubin

Lubin, ul. Spacerowa 9
Lotnisko LubinOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lotnisko Lubin położone jest w północnej części miasta. Znajduje się ok. 3 km od centrum. Zarządzane jest przez Aeroklub Zagłębia Miedziowego. Doskonała lokalizacja i infrastruktura są dużymi atutami obiektu. Lotnisko Lubin jest również doskonałym terenem do organizowania wszelkich wydarzeń kulturalnych. Obiekt jest wyjątkowym miejscem spotkań, oferującym zróżnicowaną rozrywkę, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu widzowi, zarówno starszym, jak i nieco młodszym uczestnikom.

Lotnisko Lubin – koncerty

Organizowane przez Lotnisko Lubin wydarzenia kulturalne to niezwykle interesujące i różnorodne atrakcje – świetna propozycja spędzenia wolnego czasu dla widzów w każdym wieku. Jakie atrakcje odbyły się na Lotnisku Lubin? Koncerty organizowane w obiekcie, cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Odbył się tu m.in. popularny festiwal Cuprum Hits Festival, w ramach którego wystąpili na scenie m.in. Michał Wiśniewski, TATU, Stachursky, Fun Factory, Alexia, Mr President czy Sumptuastic. To występy znanych szerszej publiczności artystów, zarówno tych o polskiej, jak i światowej sławie. Różnorodność muzyczna sprawia, że imprezy muzyczne mające tu miejsce, są dobrym sposobem na spędzenie czasu wolnego.

Organizowane na Lotnisku Lubin koncerty i wydarzenia kulturalne cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Świadczy o tym liczba sprzedawanych biletów. Na scenie pojawiają się najpopularniejsi artyści muzyczni, których występów nie sposób nie zapamiętać. To duża dawka pozytywnej energii i mnóstwo fantastycznej zabawy. Lotnisko Lubin uznane jest za interesujące miejsce na rozrywkowej mapie miasta, oferujące niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga fanów muzyki na żywo, i to niezależnie od gatunku. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane na Lotnisku Lubin, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Lotnisko Lubin – wydarzenia

Odbywające się na Lotnisku Lubin koncerty to inicjatywy, na które tłumnie przybywa publiczność z całej Polski. To rozrywka przeznaczona wszystkim miłośnikom kultury, ale również tym, szukającym niezapomnianych wrażeń. Dzięki zróżnicowanym propozycjom organizowanych tu wydarzeń, każdy widz znajdzie tu coś dla siebie.

Na nadchodzących koncertach i wydarzeniach z pewnością nikt nie będzie się nudził. Wyjątkowe eventy z udziałem interesujących gwiazd przyciągną wszystkich miłośników muzyki na żywo. Dobra zabawa to jeden z najważniejszych wyróżników imprez, odbywających się na tym obiekcie. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Lotniska Lubin? Wydarzenia, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego dla całej rodziny.

Lotnisko Lubin – bilety

Propozycje eventów trafią w nawet te najbardziej wysublimowane gusta publiczności. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez Lotnisko Lubin – odbywające się tu regularnie imprezy kulturalne stanowią gwarancję wyjątkowych przeżyć. Na bieżące i nadchodzące eventy, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Lotnisko Lubin?
Lotnisko Lubin znajduje się przy ul. Spacerowej 9.
Jakie wydarzenia odbywają się na Lotnisku Lubin?
Na Lotnisku Lubin odbywają się wydarzenia kulturalne i koncerty, w tym popularny festiwal Cuprum Hits Festival z udziałem wielu popularnych artystów.
Kiedy zostało utworzone Lotnisko Lubin?
Lotnisko Lubin zostało utworzone w 1968 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też