Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Centrum Kultury Muza

Centrum Kultury Muza

Lubin, Armii Krajowej 1
Sprawdź wydarzenia
Centrum Kultury MuzaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położone przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie Centrum Kultury Muza to nowoczesny ośrodek kultury, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Miejsce to kontynuuje dziedzictwo Domu Kultury Zagłębia Miedziowego, które powstało pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Główną atrakcją placówki jest kino „Muza”, oferujące dwie sale, gdzie odbywają się takie wydarzenia, jak spektakle teatralne, kabarety czy koncerty. Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne oraz przestrzenie do zajęć artystycznych sprawiają z kolei, że Centrum Kultury Muza to nie tylko miejsce rozrywki, ale również inspiracji i nauki.

Na terenie kompleksu funkcjonuje także wyposażona w małą scenę Restauracja „Muza”, gdzie odbywają się koncerty. To idealne miejsce nie tylko na kulinarną podróż, ale także na relaksujące wieczory z muzyką na żywo. Cały obiekt został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a obecność bezprzewodowego, bezpłatnego internetu na terenie centrum zapewnia gościom dodatkowy komfort.

Centrum Kultury Muza – wydarzenia cykliczne

Organizowane przez Centrum Kultury Muza wydarzenia cykliczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. W CKM odbywają się m.in. cotygodniowe spotkania pasjonatów gier planszowych, bitewnych i karcianych. Wspólne zabawy rozpoczynają się zwykle o godzinie 19. Chętni mogą wziąć udział w grach planszowych, które wybierane są spośród zebranej tutaj imponującej kolekcji, obejmującej ponad 250 różnorodnych tytułów.

Centrum Kultury Muza – koncerty i wydarzenia muzyczne

Miłośnicy śpiewu również skorzystają z atrakcji przygotowanych przez Centrum Kultury Muza. Wydarzenia na terenie placówki obejmują m.in. warsztaty wokalne, które prowadzone są przez doświadczonego trenera. Zajęcia te obejmują różne grupy wiekowe i poziomy umiejętności, tworząc przestrzeń do rozwijania pasji do śpiewania, doskonalenia techniki wokalnej oraz budowania repertuaru.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 5-7 lat i 8-10 lat odbywają się w niewielkich grupach. Młodzi śpiewacy uczą się, w jaki sposób rozwijać poczucie rytmu, słuch muzyczny oraz aparat artykulacyjny. Zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne pozwalają dzieciom pracować nad techniką wokalną oraz przygotowaniem do występów publicznych.

Z zajęć skorzysta także młodzież w wieku 11-12 i 13-14 lat. Młodzi artyści kształcą swoje umiejętności wokalne oraz eksplorują różne style muzyczne. W ramach zajęć indywidualnych prowadzone są także ćwiczenia techniki wokalno-scenicznej.

Zajęcia wokalne dedykowane są także młodzieży starszej oraz osobom dorosłym. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez Joannę Ślipko, doświadczonego trenera wokalnego, absolwentkę Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, dyplomowaną rehabilitantkę głosu i utalentowaną wokalistkę.

Centrum Kultury Muza – bilety na koncerty

W grudniu w Centrum Kultury Muza Lubin odbędzie się koncert zespołu The Liverpool – show to będzie stanowiło jednocześnie podsumowanie 25-lecia działalności artystycznej grupy. Przez dwie dekady zespół z Lubina oddawał hołd legendarnemu legendarnym The Beatles, doskonale wpisując się w historię lokalnej sceny muzycznej.

Od chwili swojego założenia The Liverpool stał się nieodłączną częścią klubów muzycznych, festiwali i imprez okolicznościowych, dzieląc swoją pasję do twórczości The Beatles z publicznością. Ich muzyka nie tylko przyciąga fanów Beatlesów, ale także zdobywa uznanie miłośników klasycznego rocka i rock'n'rolla. W ciągu 25 lat zespół zagrał imponującą liczbę prawie 1000 koncertów, zdobywając wierną grupę fanów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury Muza?
Placówka położona jest przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury Muza?
Centrum Kultury Muza organizuje m.in. koncerty, warsztaty oraz eventy cykliczne.
Kiedy zostało otworzone Centrum Kultury Muza?
Centrum Kultury Muza kontynuuje dziedzictwo Domu Kultury Zagłębia Miedziowego, które powstało pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też