Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Ave Cesar

Ave Cesar

Lubin, Józefa Piłsudskiego 22
Ave Cesar OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ave Cezar Lubin to interesujące i cieszące się dużą popularnością miejsce, oferujące mnóstwo fantastycznych propozycji rozrywkowych dla wszystkich miłośników kultury. Funkcjonujący już od pewnego czasu w Lubinie klub zdążył zaprezentować mnóstwo niezapomnianych koncertów oraz widowisk komediowych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem publiczności z całej Polski. To lokal, w którym nie brakuje dobrego brzmienia, wyjątkowej atmosfery i świetnej zabawy do białego rana.

Odbywające się tu koncerty przyciągną nawet najbardziej wymagających fanów muzyki. Na scenie klubu widzowie mają przyjemność ujrzeć artystów prezentujących zróżnicowane gatunki muzyczne, dzięki czemu każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Widowiska kabaretowe i stand-upy to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów prześmiewczych skeczy, błyskotliwego poczucia humoru i śmiechu do łez. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia w Ave Cezar Lubin, bilety dostępne są m.in. przez platformę eBilet.pl.

Ave Cezar Lubin – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Ave Cezar Lubin przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą, niezapomnianą zabawę. Wydarzenia muzyczne oraz widowiska kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się naprawdę dużą popularnością, o czym świadczy ilość sprzedanych na te eventy biletów. Wyjątkowe propozycje występów muzycznych to przede wszystkim lubiani i znani szerszej publiczności artyści. Klub nieustannie dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych i muzycznych, dlatego wiele miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych w swoje gusta.

Jakie eventy miały miejsce w Ave Cezar Lubin? Wydarzenia, które zostały tu zorganizowane to przede wszystkim stand-upy, podczas których widzowie mieli okazję zobaczyć na żywo występy m.in. Rafała Rutkowskiego, Kacpra Rucińskiego, Mateusza Sochy, Michała Kutka, Rafała Paczesia, Wojtka Piętę i Damiana Skórę oraz Bartosza Zalewskiego, Wiolki Walaszczyk czy Rafała Banasia. Na scenie klubu swoje utwory muzyczne zaprezentowali również m.in. wirtuoz akordeonu Czesław Mozil, Farben Lehre, Oberschleisen oraz Jessica Merstein. Na wiele spośród odbywających się tu widowisk, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Ave Cezar Lubin – koncerty

Odbywające się w Ave Cezar Lubin koncerty to gwarancja szampańskiej zabawy. Te wyjątkowe propozycje kulturalno-muzyczne bez wątpienia stanowią niezwykle kuszący pomysł na spędzenie czasu wolnego. To zatem doskonała okazja na wieczorne wyjście z drugą połówką czy paczką znajomych. Dzięki różnorodnym formom rozrywki, które mają tu miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenia w Ave Cezar Lubin to gwarancja mnóstwa wrażeń i emocji, które na długo zapadną w pamięci niejednego widza.

Nadchodzące w wydarzenia w Ave Cezar Lubin to różnorodne propozycje występów artystycznych i wyjątkowe komediowe show z udziałem znanych stand-uperów, które dostarczą rozrywki nie tylko miłośnikom kabaretów. Aby nie przegapić żadnego z organizowanych tu widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym harmonogramem, prezentowanym przez lokal. Nie czekaj – zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wydarzenia organizowane przez Ave Cezar w Lubinie, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ave Cezar Lubin?
Ave Cezar Lubin znajduje się przy ul. Józefa Piłsudskiego 22.
Jakie wydarzenia odbywają się w Ave Cezar Lubin?
W obiekcie mają miejsce koncerty i widowiska komediowe. Na scenie swoje show zaprezentowali m.in. Maciej Brudzewski, Maciek Adamczyk, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz oraz Tomek Kołecki.
Kiedy został otworzony Ave Cezar Lubin?
Ave Cezar Lubin został otwarty w 2004 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też