Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Two Feet

Two Feet

Two FeetOpisWydarzeniaTwo Feet - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Two Feet to amerykański artysta, który tworzy muzykę z pogranicza alternatywnego rocka i elektroniki. Jest piosenkarzem, autorem tekstów i producentem. Jego utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisach streamingowych.

Historia Two Feet

Two Feet, a właściwie Zachary William Dess, bo tak naprawdę nazywa się ten artysta, urodził się w 1993 roku w Stanach Zjednoczonych. Już w młodym wieku interesował się muzyką. Zanim rozpoczął międzynarodową karierę, grał w lokalnych zespołach jazzowych i bluesowych. Dzięki temu zdobył pierwsze doświadczenie.

O Two Feet szersza publiczność dowiedziała się dopiero wówczas, kiedy wydał on singiel "Go F*uck Yourself". Artysta umieścił go w serwisie SoundCloud, gdzie zdobył miliony wyświetleń. Dzięki ogromnym zasiągom został zauważony i podpisał kontrakt z Republic Records. Szybko okazało się, że nie był to tylko chwilowy sukces. Kolejny utwór Two Feet, a mianowicie "I Feel Like I'm Drowning" również stał się ogromnym hitem. Osiągnął on pierwsze miejsce na liście przebojów US Alternative Songs w 2018 roku.

Pod wpływem ogromnego sukcesu singli Two Feet wydał albumy studyjne, które również zostały świetnie przyjęte przez publikę. Wkrótce zaczął także otrzymywać zaproszenia na międzynarodowe festiwale, dzięki czemu obecnie można posłuchać go na żywo także w Europie.

Two Feet – dorobek muzyczny

Two Feet ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Debiutancki krążek pojawił się w 2018 roku. Była to płyta zatytułowana "A 20 Something Fuck". Kolejne ujrzały światło dzienne w 2020 roku ("Pink") i w 2921 roku ("Max Maco Is Dead Right?"). Najnowsza płyta artysty to album z 2022 roku. Został on zatytułowany "Shape & Forms" i znalazło się na nim 14 utworów.

Ponadto na koncie Two Feet znalazły się także dwie EP-ki: "First Steps" z 2016 roku oraz "Momentum" z 2017 roku. Artysta wydał również dziesiątki singli oraz gościnnie wziął udział w nagraniach wielu innych muzyków. To sprawia, że pomimo niezbyt długiego stażu muzycznego, Two Feet może się pochwalić znakomitą dyskografią.

Twórczość Two Feet jest wielokrotnie odtwarzana w popularnych serwisach streamingowych. Tylko na samym YouTube jego utwory generują miliony odtworzeń. Do najbardziej popularnych należą m.in. "Go F*uck Yourself" z ponad 480 milionami wyświetleń, "I Feel Like I'm Drowning" z 53 milionami wyświetleń czy "You?" z ponad 19 milionami wyświetleń.

Najpopularniejsze występy Two Feet

Two Feet daje koncerty głównie w swoim kraju. To nie oznacza jednak, że całkowicie stroni od zagranicznych występów. Okazjonalnie pokazuje się także na innych kontynentach, w tym w Europie. Jest zapraszany na festiwale muzyczne. Do tej pory można go było usłyszeć na takich wydarzeniach jak m.in. Palm Tree Music Festival w Dana Point w USA, Wonderfront Music & Art Festival w San Diego w USA, Rock for People w Czechach, M3F Music Festival w Phoenix w USA, Melt! Festival w Danii, Mad Cool Festival w Hiszpanii, Lollapalooza Brasil w Brazylii, Zurich Openair w Austrii, Lowlands Festival w Holandii czy Osheaga Music and Arts Festival w Kanadzie.

Z kim współpracował Two Feet?

Two Feet ma na swoim koncie współprace z wieloma cenionymi nazwiskami z branży muzycznej. Do tej pory mogliśmy usłyszeć efekty jego kolaboracji z takimi artystami jak:

  • S.O.S., Pt. 1 - we współpracy artystów powstał utwór "Same Old Song",
  • Gryffin - we współpracy artystów powstał utwór "I Want Love",
  • grandson - we współpracy artystów powstał utwór "Until I Come Home",
  • Allie Cabal - we współpracy artystów powstał utwór "I Want You Dead",
  • MELVV - we współpracy artystów powstał utwór "Not Me",
  • What So Not - we współpracy artystów powstał utwór "Mercy",
  • Sub Urban - we współpracy artystów powstał utwór "PATCHWERK".

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Kategorie:muzycy rockowi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Two Feet - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Two Feet?

Miejscowości, w których Two Feet wystąpi w najbliższym czasie: Gdynia.

Jak naprawdę nazywa się Two Feet?
Prawdziwe imię i nazwisko Two Feet to Zachary William Dess.
Skąd pochodzi Two Feet?
Two Feet pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej z Nowego Jorku.
Jak nazywa się najnowsza płyta Two Feet?
Najnowsza płyta Two Feet powstała w 2022 roku i nosi tytuł "Shape & Form".
Z kim współpracuje Two Feet?
Two Feet ma na swoim koncie współprace m.in. z takimi artystami jak S.O.S., Pt. 1, Gryffin, grandson, Allie Cabal, MELVV, What So Not czy Sub Urban.

Fani lubią też

Zobacz też