Skunk Anansie

Skunk Anansie

Zapraszamy na koncert online Skunk Ananisie Live at Pol'and'Rock Festival 2019. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć przeboje zespołu. Stream poniżej. 

 

 

Skunk Anansie to angielski zespół rockowy założony w 1994 roku. Nazwa grupy pochodzi od skunksa i legendarnego boga z Afryki Zachodniej – Anansi. Wokalistką zespołu Skunk Anansie jest Skin czyli Deborah Anne Dyer.

Początki zespołu Skunk Anansie

Grupa została odkryta w 1994 roku przez Ricka Lennoxa, który uczestniczył w drugim koncercie zespołu Skunk Anansie. Dzięki temu rozpoczęli współpracę z One Little Indian Records. Owocem współpracy był pierwszy singiel Little Baby Swastikkka i kolejny Selling Jesus, który podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Selling Jesus pojawił się również na ścieżce dźwiękowej filmu Strange Days.

 

Zespół współpracował z Björkprzy utworze artystki Army of Me. Pierwsza płyta Skunk Anansie Paranoid & Sunburnt została stworzona razem z producentem Andym Wallace'em. Krążek pojawił się  w 1995 roku. Promował go singiel I Can Dream. W 1996 roku, zespół został nominowany do nagrody MTV Europe Music Award w kategorii debiuty..

Koncerty Skunk Anansie

W 1995 roku koncerty Skunk Anansie odbywały się razem z zespołem Therapy? Wydarzenia te cieszyły się dużym zainteresowaniem fanów. Obecnie Skunk Anansie jest znany na całym świecie a jego koncerty przyciągają osoby z całego świata. Skunk Anansie zawiesili działalność w 2001 roku, powracając w 2009.

 

 

 

 

 

Skunk Anansie - Często zadawane pytania

  • Skunk Anansie jest angielską grupą muzyczną, która powstała w 1994 roku w Anglii.
  • Zespół Skunk Anansie tworzy muzykę z pogranicza takich gatunków jak rock, metal alternatywny, indie rock oraz heavy metal.
  • Obecnymi członkami zespołu Skunk Anansie są Mark Richardson, Martin Kent, Richard Lewis oraz Deborah Dyer.
  • Pierwszym albumem zespołu Skunk Anansie jest "Paranoid and Sunburnt", którego premiera miała miejsce 18 września 1995 roku. Album znalazł się na 8. miejscu listy UK Album Chart.
  • Zespół Skunk Anansie zawiesił swoją działalność w 2001 roku, jednak powrócił po 8 latach i został wydany kolejny album pod tytułem "Smashes and Trashes".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Skunk Anansie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/