Sitek

Sitek

Sitek - Adrian Kryński, urodzony 1 kwietnia 1990 we Wrocławiu, to polski raper, a także autor teksów. Raper poza działalność artystyczną ma za sobą współpracę z nieaktywnym już składem TWL „Terror w Liryce”.

 

Sitek zaczął funkcjonować w środowisku, jako jeden z niewielu polskich twórców, którzy są w stanie przenieść na rodzimy grunt inspiracje nowoczesnym rapem zza Oceanu.

 

Sitek współpraca

 

Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.

 

Sitek dyskografia

 

2016 roku raper wydał debiutancki solowy album „Wielkie Sny”. Wydawnictwo zadebiutowało na 5. Miejscu listy OLiS i utrzymywało się na nim przez 9 tygodni. Debiut uzyskał status platynowej płyty! Album był promowany aż ośmioma singlami!.

 

Po czterech latach Sitek powrócił z nowym wydawnictwem. „Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają  Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

 

Sitek koncert online

 

Ppo premierze drugiej solowej płyty „Nowy Vibe”, wrocławski raper nie zwalnia tempa i łączy siły z Vevo Polska w formacie VEVO Rounds Live Performance! Podczas koncertu online raper zaprezentował utwory „Syzyf” oraz „Idę jak”.

 

 

 

Sitek koncerty

 

Raper jest niezwykle aktywny koncertowo. Podczas promocji debiutanckiego albumu odwiedził niemal wszystkie miasta w Polsce występując m.in.: w klubie C-60 w Gorzowie Wielkopolskim, w klubie u Bazyla w Poznaniu, w NRD Klub w Toruniu, w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim. Dodatkowo podczas swojej kariery zagrał na przeróżnych festiwalach takich jak Siemiatycze Flow Festiwal 2017, Hip-Hop Opole 2018, Summer CHILL Częstochowa 2019!, XVIII-ta Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2019

 

foto / źródło: Rafał Trubisz / sonymusic.pl

Sitek - Często zadawane pytania

  • Sitek czyli Adrian Kryński urodził się 1 kwietnia 1990 roku we Wrocławiu.
  • Sitek współpracował m.in.: z takimi wykonawcami jak raperzy Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.
  • 2016 roku raper wydał debiutancki solowy album „Wielkie Sny”. Wydawnictwo zadebiutowało na 5. Miejscu listy OLiS i utrzymywało się na nim przez 9 tygodni.
  • „Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster.
  • Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.
  • Po premierze drugiej solowej płyty „Nowy Vibe” połączył siły z Vevo Polska w formacie VEVO Rounds Live Performance! Podczas koncertu online raper zaprezentował utwory „Syzyf” oraz „Idę jak”.
  • Sitek jest niezwykle aktywny koncertowo. Podczas promocji debiutanckiego albumu odwiedził niemal wszystkie miasta w Polsce występując m.in.: w klubie C-60 w Gorzowie Wielkopolskim, w klubie u Bazyla w Poznaniu, w NRD Klub w Toruniu, w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sitek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/