Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Sitek

Sprawdź wydarzenia
SitekOpisWydarzeniaSitek - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Sitek - Adrian Kryński, urodzony 1 kwietnia 1990 we Wrocławiu, to polski raper, a także autor teksów. Raper poza działalność artystyczną ma za sobą współpracę z nieaktywnym już składem TWL „Terror w Liryce”.

Sitek zaczął funkcjonować w środowisku, jako jeden z niewielu polskich twórców, którzy są w stanie przenieść na rodzimy grunt inspiracje nowoczesnym rapem zza Oceanu.

Sitek: współpraca

Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.

Sitek: dyskografia

2016 roku raper wydał debiutancki solowy album „Wielkie Sny”. Wydawnictwo zadebiutowało na 5. Miejscu listy OLiS i utrzymywało się na nim przez 9 tygodni. Debiut uzyskał status platynowej płyty! Album był promowany aż ośmioma singlami!.

Po czterech latach Sitek powrócił z nowym wydawnictwem. „Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają  Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

Sitek koncert online

Po premierze drugiej solowej płyty „Nowy Vibe”, wrocławski raper nie zwalnia tempa i łączy siły z Vevo Polska w formacie VEVO Rounds Live Performance! Podczas koncertu online raper zaprezentował utwory „Syzyf” oraz „Idę jak”.

 

Sitek: koncerty

Raper jest niezwykle aktywny koncertowo. Podczas promocji debiutanckiego albumu odwiedził niemal wszystkie miasta w Polsce występując m.in.: w klubie C-60 w Gorzowie Wielkopolskim, w klubie u Bazyla w Poznaniu, w NRD Klub w Toruniu, w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim. Dodatkowo podczas swojej kariery zagrał na przeróżnych festiwalach takich jak Siemiatycze Flow Festiwal 2017, Hip-Hop Opole 2018, Summer CHILL Częstochowa 2019!, XVIII-ta Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2019

 

foto / źródło: Rafał Trubisz / sonymusic.pl

Wydarzenia

Sitek - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sitek?

Miejscowości, w których Sitek wystąpi w najbliższym czasie: Marciszów.

Kiedy i gdzie urodził się Sitek?
Sitek czyli Adrian Kryński urodził się 1 kwietnia 1990 roku we Wrocławiu.
Z kim na przestrzeni lat współpracował raper?
Sitek współpracował m.in.: z takimi wykonawcami jak raperzy Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.
Kiedy Sitek wydał debiutancki album?
2016 roku raper wydał debiutancki solowy album „Wielkie Sny”. Wydawnictwo zadebiutowało na 5. Miejscu listy OLiS i utrzymywało się na nim przez 9 tygodni.
W 2020 roku wrocławski raper wydał nowy album.
„Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster.
Kogo oprócz Sitka usłyszymy na albumie „Nowy Vibe”?
Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.
Czy Sitek zagrał koncert online?
Po premierze drugiej solowej płyty „Nowy Vibe” połączył siły z Vevo Polska w formacie VEVO Rounds Live Performance! Podczas koncertu online raper zaprezentował utwory „Syzyf” oraz „Idę jak”.
Czy raper koncertuje?
Sitek jest niezwykle aktywny koncertowo. Podczas promocji debiutanckiego albumu odwiedził niemal wszystkie miasta w Polsce występując m.in.: w klubie C-60 w Gorzowie Wielkopolskim, w klubie u Bazyla w Poznaniu, w NRD Klub w Toruniu, w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim.

Fani lubią też

Zobacz też