Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Artysta Rasmentalism

Rasmentalism

RasmentalismOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zapraszamy na spotkane z grupą Rasmentalism, podczas którego opowiedzą o powrocie do grania koncertów oraz zaprezentują utwór z nowej płyty Geniusz. Stream poniżej. 

 

 

Rasmentalism to grupa z Polski, która powstała w 2006 roku w Lublinie. Założyli ją raper Rasa i producent muzyczny Menta. Koncertowy skład zespołu współtworzy też Marek „DJ Tort” Wieremiejewicz. Zadebiutowali w 2008 roku płytą „Dobra muzyka, ładne życie”.

Płyty Rasmentalism 

W 2009 roku ukazałą się kolejna płyta Rasmentalism, która została stworzona wspólnie z warszawskim raperem W.E.N.Ą. Promowany był teledyskami do utworów „Na wstecznym”oraz „Sny na jawie”.

 

W 2011 roku pojawił się pierwszy minialbum formacji pt. EP. Wydawnictwo ukazało się na  płycie winylowej w limitowanym nakładzie. Minialbum był zapowiedzią krążka Hotel trzygwiazdkowy, który ukazał się tego samego miesiąca. Na płycie można było usłyszeć gości, a byli nimi Sqbass, W.E.N.A. i Małpa.

 

10 grudnia 2013 roku nakładem za pośrednictwem wytwórni Asfalt Records ukazał się pierwszy, dostępny w sprzedaży album Rasmentalism zatytułowany Za młodzi na Heroda. Gościnnie w nagraniach pojawili się między innymi : Eldo, VNM i Spinache. Krążek dotarł do 18. miejsca polskiej listy przebojów OLiS.

Koncerty Rasmentalism

Rasmentalism to grupa, która posiada szerokie grono odbiorców. Koncerty Rasmentalism cieszą się dużym zainteresowaniem. Można ich usłyszeć również na festiwalach muzycznych. W 2019 roku wystąpili na festiwalu Co jest grane Festival 2019.

 

Źródło zdjęcia: Sony Music Poland

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też