Rasmentalism

Rasmentalism

Zapraszamy na spotkane z grupą Rasmentalism, podczas którego opowiedzą o powrocie do grania koncertów oraz zaprezentują utwór z nowej płyty Geniusz. Stream poniżej. 

 

 

Rasmentalism to grupa z Polski, która powstała w 2006 roku w Lublinie. Założyli ją raper Rasa i producent muzyczny Menta. Koncertowy skład zespołu współtworzy też Marek „DJ Tort” Wieremiejewicz. Zadebiutowali w 2008 roku płytą „Dobra muzyka, ładne życie”.

Płyty Rasmentalism 

W 2009 roku ukazałą się kolejna płyta Rasmentalism, która została stworzona wspólnie z warszawskim raperem W.E.N.Ą. Promowany był teledyskami do utworów „Na wstecznym”oraz „Sny na jawie”.

 

W 2011 roku pojawił się pierwszy minialbum formacji pt. EP. Wydawnictwo ukazało się na  płycie winylowej w limitowanym nakładzie. Minialbum był zapowiedzią krążka Hotel trzygwiazdkowy, który ukazał się tego samego miesiąca. Na płycie można było usłyszeć gości, a byli nimi Sqbass, W.E.N.A. i Małpa.

 

10 grudnia 2013 roku nakładem za pośrednictwem wytwórni Asfalt Records ukazał się pierwszy, dostępny w sprzedaży album Rasmentalism zatytułowany Za młodzi na Heroda. Gościnnie w nagraniach pojawili się między innymi : Eldo, VNM i Spinache. Krążek dotarł do 18. miejsca polskiej listy przebojów OLiS.

Koncerty Rasmentalism

Rasmentalism to grupa, która posiada szerokie grono odbiorców. Koncerty Rasmentalism cieszą się dużym zainteresowaniem. Można ich usłyszeć również na festiwalach muzycznych. W 2019 roku wystąpili na festiwalu Co jest grane Festival 2019.

 

Źródło zdjęcia: Sony Music Poland

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rasmentalism
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/