Shabazz Palaces

Shabazz Palaces

Shabazz Palaces to jeden z najciekawszych zespołów hip-hopowych ostatnich kilkunastu lat. Mistrzowie łączenia gatunków od zawsze zwracali uwagę nie tylko krytyków, ale przede wszystkim publiczności. W 2022 roku pojawią się w końcu w Polsce, gdzie zaprezentują zarówno starszy, jak i najnowszy materiał.

O zespole Shabazz Palaces 

O Shabazz Palaces było głośno już w 2011 roku, kiedy wydali album "Black Up". Zdaniem opiniotwórczego Pitchforka była to nie tylko jedna z płyt roku, ale również całej dekady. Krytycy chwalili zespół za swoją wizję nowoczesnego hip-hopu, gdzie swobodnie krzyżują się różnorodne gatunki. Dzięki temu Shabazz Palaces koncerty cechują się nieprzewidywalnością, gdzie obok chwytliwych numerów pojawiają się oznaki eksperymentalnej muzyki psychodelicznej. Coś dla siebie znajdą tu fani tradycyjnego hip-hopu, jak i awangardy i nietypowych glitchów. 

 

Shabazz Palaces odwołuje się w swojej muzyce również do klasyki czarnej muzyki, żeby wspomnieć o spiritual-jazzie Sun Ra czy Alice Coltrane. Nie stronią również od nowocześniejszych dźwięków w stylu Thundecata, Animal Collective czy Flying Lotusa, z którymi współpracowali przy płytach. Jako support zespół zapraszały największe gwiazdy muzyki, od Lauryn Hill po Radiohead. Wydana w 2020 roku płyta "The Don of Diamond Dreams" to prawdziwa gatunkowa mieszanka, od hip-hopu, jazzu, funku po R'N'B. Shabazz Palaces koncerty 2022 powinny być dokładnym odbiciem tego albumu. 

Shabazz Palaces w Polsce 

Shabazz Palaces w Polsce zagrają 13 kwietnia 2022 roku, a dokładniej w warszawskiej Hydrozagadce. Słynny klub przy ulicy 11 listopada od zawsze słynął z jakościowych i żywiołowych występów. Koncert Shabazz Palaces znane są z niesamowitych opraw i efektów świetlnych, to też duża dawka pozytywnych emocji dla każdego uczestnika wydarzenia.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Shabazz Palaces
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/