Sevdaliza

Sevdaliza

Sevdaliza, czyli Sevda Alizadeh, to piosenkarka, autorka tekstów, a także producentka muzyczna. Urodziła się w 1987 roku w Iranie, ale jej rodzina przeniosła się szybko do Holandii. Artystka biegle włada wieloma językami – perskim, angielski, francuskim, holenderskim i portugalskim.

Rozwój kariery Sevdalizy

Kariera muzyczna Sevdalizy zaczęła na poważnie w 2015 roku, kiedy opublikowała dwie Epki: The Suspended Kid and Children of Silk. Jej debiutancki album ISON ukazał się 26 kwietnia 2017 roku, dzięki wytwórni Twisted Elegance. W 2018 roku ukazała się jej trzecia Epka pt. The Calling oraz drugi album studyjny Shabrang, który pojawił się w 2020 roku.

Muzyka tworzona przez artystkę

Muzyka tworzona przez Sevdalizę zawiera w sobie elektronikę, alternatywne R&B, trip-hop oraz avant-pop. Sama artystka opisuje swoje brzmienie jako czyste i surowe. Utwory Sevdalizy cechuje melancholia. W swoich utworach mówi też o znaczeniu wartości wartości takich jak kobiecość, macierzyństwo i tożsamość.

 

Sevdaliza tworzy również filmy muzyczne. Album jej autorstwa ISON zawiera ponad godzinne wideo, które jest abstrakcją. Jej celem przy tworzeniu tego typów projektów jest uczynienie teledysku wrażliwym, a jednocześnie bardziej ludzkim.

Sevdaliza koncerty 2022

Artystka posiada rzeszę fanów na całym świecie. Koncerty Sevdalizy to wyjątkowe wydarzenia, które dostarczają całą gamę emocji. Sevdaliza w Polsce wystąpi już w maju w warszawskim Klubie Stodoła. Koncert w Warszawie będzie okazją do usłyszenia jej wyjątkowych utworów na żywo. Sevdaliza wystąpi też na festiwalu Audioriver w lipcu. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sevdaliza
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/