Scarlxrd

Scarlxrd

Scarlxrd – pod tym pseudonimem kryje się Marius Listhop, pochodzący z Anglii młody muzyk, którego koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Karierę rozpoczął jako wesoły i pozytywny youtuber Mazzi Mazem nakręcający filmiki w domu. Teraz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków młodego pokolenia.

Artysta przekracza muzyczne granice, tworząc własny styl, który łączy metal, trap, hardcore i rap. Jego muzyka, jak i wizerunek są bardzo wyraziste. Wcześniej był frontmanem składu Myth City. Największy rozgłos przyniósł mu solowy utwór „Heart Attack” wyświetlony w serwisie YouTube ponad 95 milionów razy.

Rozpoznawalną cechą muzyka jest zamienianie liter „o” na „x”. Uwidocznia się to w pseudonimie Scarlxrd, tytułach piosenek i nazwach albumów. Wizytówką artysty stała się też maska, którą nosi na twarzy.

Scarlxrd – koncerty

Unikalny styl i wzbudzający skrajne emocje wizerunek świadczą o oryginalności artysty o pseudonimie Scarlxrd. Koncerty muzyka zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Scarlxrd jest ekscentryczny, intrygujący i skandaliczny. Jego charyzma przyciąga tłumy, a bilety na występy wykonawcy rozchodzą się w szybkim tempie. Muzyk dał się poznać jako niezwykle płodny artysta, dlatego że wydaje średnio dwa albumy rocznie. Grane przez Scarlxrda koncerty są doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą dyskografią wykonawcy.

Scarlxrd często inspiruje się kulturą azjatycką. Nawiązuje do działalności japońskiej Yakuzy i wplata do swojej muzyki motywy z Dalekiego Wschodu. Każdy, kto ma okazję uczestniczyć w wydarzeniach zorganizowanych przez artystę, obcuje na żywo z intrygującym miksem kultur i muzycznych gatunków. Publiczność ceni oryginalność i szczerość wykonawcy. Fani podkreślają, że szanują artystę za to, co ma do powiedzenia i w jaki sposób komunikuje swoje pomysły. Wydarzenia z udziałem artysty zawsze są niezapomniane i pomagają fanom spoglądać na życie z pozytywnej perspektywy.   

Kiedy będziemy mieli okazję uczestniczyć w koncercie Brytyjczyka? Scarlxrd w Polsce zagra 25 czerwca 2022. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Proxima. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie ebilet.pl. Artysta występował już wcześniej w naszym kraju. Scarlxrd w Polsce koncertował w ubiegłych latach w Krakowie i Warszawie.

Poza tym, że wykonawca odwiedzi w tym roku stolicę naszego kraju, Scarlxrd koncerty w 2022 zagra też w Paryżu, Brukseli, Manchesterze, Birmingham, Londynie, Pradze, Amsterdamie, Zurychu, Hamburgu, Frankfurcie nad Menem, Glasgow i Leeds. Bilety dostępne są do nabycia przez internet. Co ciekawe, Scarlxrd koncerty w 2022 roku zaplanował także w ramach festiwali takich jak VOLT Festival 2022.

Scarlxrd - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Scarlxrd wystąpi w: Warszawie
  • W dyskografii artysty znajdują się następujące płyty: スカー藩主 (czyli scar lord), Rxse, Cabin Fever, Chaxsthexry, Lxrdszn, Dxxm, Infinity, Immxrtalisatixn, Acquired Taste: Vxl. 1, Scarhxurs, Fantasy Vxid oraz DXXM II.
  • Scarlxrd tworzy muzykę będącą połączeniem trapu, rap metalu oraz hip-hopu. W jego utworach można usłyszeć sporo growlu, przesterowanych beatów i energetycznych brzmień. Artysta jako swoje inspiracje podaje muzykę Korna, Deftones, Slipknota, Alice In Chains, Missy Elliott, Eminema, Nelliego, XXXTENTACION i Travisa Scotta.
  • Scarlxrd zadebiutował w sierpniu 2016 utworem „Girlfriend”. Do końca roku wydał aż 2 albumy. Całkowicie zmienił swój image na bardziej mroczny i ekscentryczny, a także usunął z YouTube wszystkie filmy dodane jako Mazzi Maz.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Scarlxrd
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Scarlxrd BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
25.06
sobota, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 99 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/