Rag’n’Bone Man

Rag’n’Bone Man

Rag'n'Bone Man czyli Rory Graham to urodzony w 1985 roku pochodzący z Wielkiej Brytanii piosenkarz tworzący w klimacie rapu, popu, bluesa i soulu.

Koncert online Rag'nBone Man 

Zapraszamy na koncert online Rag'n'Bone Man, który wspiera tym samym akcję #stayathome, #zostańwdomu. Podczas streamu koncertu artysta zaprezentuje swoje największe przeboje. Link do koncertu dostępny tutaj 

Początek kariery Rag'nBone Man 

W wieku piętnastu lat zaczął rapować razem z grupą drum and bassową. Razem stworzyli zespół Rag ’N’ Bonez. W czasie kiedy przeprowadził się do Brighton został zaproszony do zespołu Rum Committe.

 

W wieku dziewiętnastu lat za namową ojca brał udział w bluesowych dżemach, wydał też debiutancki minialbum Blues Town. W 2011 roku rozpoczął współpracę z wytwórnią High Focus, a w 2013 roku z Warner/Chapell Music. W tym czasie wydał kolejny minialbum Dog ’n’ Bones w duecie z Leaf Dogiem.

 

W 2014 roku ukazała się jego kolejna epka Wolves, na której utwory tworzył we współpracy z producentem Markiem Crew. W 2016 roku wypuścił pierwszy singiel Human, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów w wielu krajach. Singiel zdobył status potrójnej platynowej płyty. W 2017 roku wyszedł jego pełnometrażowy debiutancki album Human. Znalazł się na niej drugi singiel Skin. Płyta znalazłą się na pierwszym miejscu list sprzedaży w wielu krajach. Zdobył tez nagrodę BRIT w kategorii Przełomowy bytyjski wykonawca.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rag’n’Bone Man
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/