Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Kadavar

KadavarOpisWydarzeniaKadavar - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zapraszamy na koncert online Kadavar, zespołu który stworzył unikalny styl i gra muzykę określaną mianem retro rocka. Niemiecki zespół zaprezentuje występ prosto z Berlina. Stream  poniżej. 

 

Kadavar to niemiecki zespół, który został utworzony w Berlinie w 2010 roku. Grupę tworzy wyjątkowe trio: wokalista i gitarzysta Christoph „Lupus” Lindemann, perkusista Christoph „Tiger” Bartelt oraz basista Simon „Dragon”​ Bouteloup.

 

 

W muzyce zespołu Kadavar można odnaleźć klimaty charakterystyczne dla lat 60' i 70' - psychodelię i hardrockowe riffy, pomieszane z elementami stoner rocka i doom metalu. Ich muzyczna mieszanka jest przy tym wszystkim bardzo melodyjna i zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Koncerty zespołu Kadavar przyciągają wiele osób, które chcą usłyszeć ich unikalny styl na żywo. Artyści współpracują z niemiecką wytwórnią Nuklear Blast, która zajmuje się wydawaniem płyt oraz promocja wykonawców grających muzykę metalową i rockową z całego świata. Ich siedziba znajduję się w mieście Donzdorf.

 Zespół Kadavar preferuje klimat lat siedzemdziesiątych

Kadavar wyróżnia się swoim wizerunkiem scenicznym, ponieważ członkowie zespołu preferują modę rodem z lat siedemdziesiątych. Trio ma w dyskografii cztery albumy studyjne: Kadavar (2012), Abra Kadavar (2013), Berlin (2015) oraz Rough Times, który pojawił się w 2017 roku. Kadavar to jeden z najważniejszych zespołów grających popularnego w ostatnim czasie gatunku, określanego mianem retro rock. Muzyka dla fanów Led Zeppelin, Black Sabbath, Pentagram, Electric Wizard, Graveyard, Witchcraft…

 

Źródło zdjęcia zespołu: Wikipedia, fot. Henry W. Laurisch, CC BY-SA 3.0

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Kadavar - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kadavar?

Miejscowości, w których Kadavar wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też