Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Paula Brzóska

Paula Brzóska

Paula BrzóskaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Tczew
dyscyplina:
Piosenkarka i aktorka dubbingowa
social media:

Opis

Paula Brzóska to urodzona w 1998 roku w Tczewie polska piosenkarka oraz aktorka dubbingowa. Znana przede wszystkim z udziału w kilku muzycznych programach telewizyjnych.

Dotychczasowy dorobek muzyczny

O Pauli można było już usłyszeć dobrych kilka lat temu. Czemu? Choćby z tego względu, że zdecydowała się na występ w programie „Must Be The Music”, gdzie poszło jej naprawdę całkiem dobrze. Młoda wokalistka już wtedy pokazała wielką klasę, sceniczną dojrzałość i artystyczną osobowość, którą rozwijała przez kolejne lata.

Warto mieć na uwadze to, że występ w „Must Be The Music” nie był jedynym występem Pauli w tego typu programie, ponieważ widzowie mogli ją też oglądać w „The Voice of Poland”. Tam dała się z kolei poznać jako niezwykle utalentowana i coraz bardziej doświadczona artystka. Paula świetnie czuje się w autorskich projektach oraz różnego rodzaju coverach i nie zamyka się praktycznie na żadną muzykę. Ceni sobie zarówno polskie, jak i światowe gwiazdy.

Swój muzyczny talent Paula prezentuje w mediach społecznościowych, dlatego regularnie przyciąga do siebie nowych fanów. Artystka kojarzona jest głównie ze Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Dubbing

Nie każdy wie, że Paula Brzóska nie jest tylko młodą i zdolną piosenkarką, ale też aktorką dubbingową. Jej głos można było usłyszeć w takich grach, jak:

  • „Gigantozaur: Dino Kart”,
  • „Świnka Peppa: Światowe przygody”.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodziła się Paula Brzóska?
Paula Brzóska to młoda i bardzo zdolna polska piosenkarka oraz aktorka dubbingowa, która urodziła się w 1998 roku w Tczewie. Powiązana ze Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Doskonale czuje się w swoich autorskich projektach, ale też przy wykonywaniu rozmaitych coverów.
W jakich muzycznych programach telewizyjnych wystąpiła już Paula Brzóska?
Paula Brzóska wystąpiła już w dwóch muzycznych programach telewizyjnych: „Must Be The Music” oraz „The Voice of Poland”. Pokazała w nich wielką klasę, osobowość, dojrzałość i nietuzinkowy głos. Jej talent można podziwiać m.in. w mediach społecznościowych. Co istotne, Paula absolutnie nie zamyka się na żaden rodzaj muzyki i ceni sobie artystyczną wszechstronność. Uwielbia się sprawdzać w utworach pochodzących od największych polskich i światowych gwiazd.
Jak przedstawia się dotychczasowy dorobek dubbingowy Pauli Brzóski?
Paula Brzóska podkładała już głos do dwóch popularnych gier – „Gigantozaur: Dino Kart” oraz „Świnka Peppa: Światowe przygody”.

Fani lubią też

Zobacz też