Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Artysta Oskar Stoczyński

Oskar Stoczyński

Sprawdź wydarzenia
Oskar StoczyńskiOpisWydarzeniaOskar Stoczyński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Oskar Stoczyński to urodzony 11 maja 1991 w Sosnowcu) polski aktor teatralny, filmowy, a także dubbingowy. Od 2017 roku występuje na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. W przeciągu tego czasu udało mu się zagrać w wielu znakomitych przedstawieniach, między innymi: "Kram z piosenkami", "Mefisto", "Mewa", "Dziewczyny do wzięcia", "Kuroń. Pasje według Św. Jacka" czy też "Martwa natura". W tym czasie współpracował z wybitnymi reżyserami, do których możemy zaliczyć: Cezarego Tomaszewskiego, Agnieszkę Błońską, Wojciecha Faruga, Piotra Ratajczaka, Pawła Łysaka oraz Agnieszkę Jakimiak.

Oskar Stoczyński - kariera

Oskar Stoczyński zagrał również w spektaklu "Śmierć przyjeżdża w środę" w reżyserii Agaty Dudy-Gracz na deskach Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu a także w kilkunastu etiudach filmowych, a także filmach fabularnych.

Największą rozpoznawalność zdobył dzięki znanym i dobrze przyjętym produkcjom: "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy, "Powrót" w reżyserii Pawła Siedlika , "Kryształowa dziewczyna" w reżyserii Artura Urbańskiego oraz "Moje córki krowy" w reżyserii Kingi Dębskiej. Jego najmocniejszą rolą jest zdecydowanie rola Zun w polsko-belgijskiej produkcji "Krew Boga". Wśród widzów telewizyjnych rozpoznawalność przyniosły mu role serialowe, głównie: "M jak Miłość", "O mnie się nie martw" czy "Przyjaciółki"

Oskar Stoczyński - dorobek aktorski 

Oskar Stoczyński wystąpił zarówno w filmach, jak i polskich serialach. Do jego dorobku aktorskiego możemy zaliczyć takie produkcje, jak:

 • "Nieobecni"
 • "Na Wspólnej"
 • "39 i pół tygodnia"
 • "Rufus"
 • "Chyłka. Zaginięcie"
 • "Krew Boga"
 • "Kryształowa dziewczyna"
 • "Moje córki krowy"
 • "O mnie się nie martw"
 • "Przyjaciółki"
 • "M jak miłość"
 • "Miasto 44"

Wydarzenia

Oskar Stoczyński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Oskar Stoczyński?

Miejscowości, w których Oskar Stoczyński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Za co Oskar Stoczyński otrzymał wyróżnienie na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi?
Wyróżnienie na tym festiwalu Oskar Stoczyński otrzymał za rolę Archie’go Lee Meighana w spektaklu "Laleczka" w reżyserii Jaceka Poniedziałeka oraz rolę Walentego w spektaklu "Iwona, księżniczka Burgunda" w reżyserii Anny Augustynowicz.
W jakich filmach Oskar Stoczyński udzielał swojego głosu jako aktor dubbingowy?
Oskar Stoczyński to także aktor dubbingowy. Udzielił swojego głosu do filmów takich jak: "Elex 2", "Od zawsze ja", a także "Odwet: Cheerleaderki w akcji", "Venom 2: Carnage" oraz "Spider-Man"
W jakiej grze możemy uświadczyć głosu Oskara Stoczyńskiego?
Oskar Stoczyński użyczył swojego głosu do gry "Kroniki Myrtany: Archolos" oraz do krótkometrażowego filmu o grach - "Strzyga"

Fani lubią też

Zobacz też