Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Los Bitchos

Los Bitchos

Los Bitchos OpisWydarzeniaLos Bitchos - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zespół Los Bitchos to cztery piękne dziewczyny, które urzekają talentem i naturalnością. Tworzą muzykę z pogranicza popu i dźwięków latynoskich. Ich oryginalne utwory szybko zyskały wielu fanów na całym świecie. Krytycy muzyczny są pod wrażeniem ich muzykalności i oryginalności.

Los Bitchos - informacje o zespole 

Zespół zadebiutował w czasie pandemii, wtedy też powstał debiutancki album, który szybko został zauważony. Warto wysłuchać na You Tube nagrania "Pista", by zrozumieć fenomen tego kobiecego grania. Dziewczyny występowały  przed wieloma znanymi zespołami, a dziś to one są gwiazdą i przyciągają tłumy na swoje koncerty. Grają przeważnie muzykę instrumentalną, co odbiega nieco od tego, co dziś staje się modne. Być może dlatego szybko znalazły zwolenników, a nawet naśladowców.  

Los Bitchos na żywo w Polsce 

Los Bitchos wystąpią na Open'er Festival 2023 w Gdyni już 29 czerwca!

Los Bitchos doskonale łączy w sobie klasyczne dźwięki muzyki instrumentalnej, jednak osadzone jest w muzyce popularnej. Ta mieszanka daje zdumiewające efekty. Coraz więcej polskich odbiorców odtwarza w Internecie utwory Los Bitchos. To świadczy o jedynym - tego typu muzyka może się podobać nie tylko krytykom, ale przede wszystkim zwykłym słuchaczom. Także styl bycia dziewczyn, sposób zachowania się, ubierania sprawia, że coraz więcej osób interesuje się Los Bitchos. Bo to cztery dziewczyny z sąsiedztwa, które nagrały wspólnie płytę i świetnie się bawią. Takich zespołów brakuje na polskiej scenie muzycznej. 

 

 

Kategorie:zespoły popowe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Los Bitchos - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Los Bitchos ?

Miejscowości, w których Los Bitchos wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też