Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo

Kesha

KeshaOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Kesha koncert online! Artystka w ramach akcji One World: Together At Home zaprezentowała utwór Rainbow, stream poniżej.

 

 

Kesha Rose Sebert to amerykańska wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w 1987 roku w Los Angeles. Jej matka - Rosemary Patricia "Pebe" Sebert również jest piosenkarką i współautorką tekstów dla twórców takich jak Dolly Parton. Matka zabierała ją do studia nagraniowego, gdzie Kesha oswajała się z muzyką. Razem także pisały piosenki.

Debiutancka płyta Animal

W 2010 roku Kesha wydała debiutancką płytę Animal. Pokrył się platyną w Stanach, a także złotem w krajach takich jak Polska, Francja czy Niemcy. Trafił na pierwsze miejsce notowania Billboard 200. Pochodząca z niego piosenka „Tik Tok” stała się międzynarodowym hitem.

 

Kolejny album - „Warrior”, wydany w 2012 roku wylansował hit „Die Young”, który znalazł się na 2. miejscu listy Billboard Hot 100. Rok później ukazał się jej kolejny przebój - „Timber”, nagrany w duecie z Pitbullem.

 

Najnowsza, trzecia płyta artystki - „Rainbow” ukazała się w 2017 roku. Kesha odeszła zarówno od electropopu, jak i lekkich tekstów o imprezach, na które składały się poprzednie dwa albumy. Płyta pokryła się złotem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Została także doceniona przez krytyków i nominowana do nagrody Grammy. Koncerty Keshy to wielkie widowiska, które przyciągają fanów z całego świata.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Derzsi Elekes Andor, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też