Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Juicy M

Juicy MSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
33 lata
data urodzenia:
24.05.1991
miejsce urodzenia:
Kijów, Ukraina
dyscyplina:
DJka, producentka muzyczna
social media:

Opis

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ek i Producentek na świecie.

Największą popularność zaczęła zdobywać w 2013 roku, dzięki swoim popularnym filmom na YouTube, na których gra na czterech deckach. W mgnieniu oka zdobywając dziesiątki milionów wyświetleń!

Od tego czasu Juicy M zyskała ogromną liczbę obserwujących na całym świecie. Magazyn Billboard utytułował ją mianem „Next Big Sound”. Została doceniona również przez renomowane magazyny, blogi i eventy, takie jak Tomorrowland, Ultra Music, Balaton Sound i Medusa.

W 2015 roku Juicy M została pierwszą Artystką, która podpisała kontrakt z holenderską wytwórnią Armada Music, założoną przez Armina van Buurena. Pierwsze cztery wydawnictwa w Armadzie: „Skies”, „Rowcraft”, „LA Girls” i „Obey”, każde przekroczyło próg 1 miliona odtworzeń w Spotify, przenosząc ją na wyższy poziom, nie tylko jako utalentowanej DJ-ki, ale także jako jednej z najbardziej obiecujących Producentek w świecie muzyki elektronicznej.

W latach 2016–2017, Juicy M stała się najczęściej obserwowaną DJ-ką na Facebooku, wyprzedzając popularny duet NERVO. Jej podcast „JuicyLand” stał się najczęściej słuchanym podcastem tanecznym na mixcloud.com.

Ma na swoim koncie ponad 80 milionów streamów Spotify i ponad 190 milionów wyświetleń YouTube

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też