Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Jaden Smith

Jaden Smith

Jaden SmithSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
25 lat
data urodzenia:
08.07.1998
dyscyplina:
Amerykański aktor, raper, projektant odzieży i tancerz.
social media:

Opis

Jaden Smith to amerykański piosenkarz i aktor, znany też jako syn Willa Smitha.

 

Jest uwielbiany przez fanów między innym dzięki takim hitom jak „Icon”, „Fallen”, czy „Watch me”. W 2017 roku wydał swoją debiutancką płytę „SYRE”, której nazwa inspirowana jest jednym z imion artysty, znajduje się na niej 17 utworów. Jaden Smith promował album utworem „Batman”. W tym roku wystąpi po raz pierwszy w Polsce jako gwiazda Fest Festiwal.

 

Jaden Smith bilety już dostępne

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Jaden Smith?
Jaden Christopher Syre Smith, urodzony 8 lipca 1998 roku w Malibu, jest amerykańskim aktorem, piosenkarzem, raperem oraz projektantem odzieży.
Jak rozpoczynała się kariera Jaden Smith'a?
Piosenkarz jest głównie znany dzięki roli w filmie "W pogoni za szczęściem", którego premiera miała miejsce w 2006 roku. Jaden wcielił się tam w rolę Christophera Gardnera Juniora, syna Chrisa.
Jaki jest pierwszy album, wydany przez Jaden Smith'a?
Pierwszy, debiutanckim albumem Jaden Smith'a jest "Syre", którego premiera miała miejsce 17 listopada 2017 roku. Album znalazł się na 24 miejscu listy U.S. Billboard 200.
Czy Jaden Smith posiada własną, artystyczną grupę?
Jaden Smith wraz z przyjaciółmi i rodzeństwem utworzył grupę MSFTSrep. Grupa zaangażowana jest w tworzenie alternatywnej muzyki oraz projektowanie własnej linii ubrań.
Z jakimi artystami współpracował Jaden Smith?
Jaden Smith wspólpracował z takimi artystami jak Will Smith, Justin Bieber. Na jego pierwszym albumie pojawiają się tacy goście jak ASAP Rocky, Raury, Kevin Abstract czy Pia Mia.

Fani lubią też

Zobacz też