Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Call Me Karizma

Call Me Karizma

Sprawdź wydarzenia
Call Me KarizmaSzczegółyOpisWydarzeniaCall Me Karizma - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
29 lat
data urodzenia:
28.04.1995
miejsce urodzenia:
New Prague, Minnesota, Stany Zjednoczone
dyscyplina:
piosenkarz, autor tekstów i raper
social media:

Opis

Call Me Karizma (Morgan Parriott) to utalentowany piosenkarz młodego pokolenia, który urodził się 28 kwietnia 1995 roku w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w tworzeniu tekstów oraz kilku różnych gatunkach muzycznych, w tym m.in. rap, pop, rock oraz punk. Jego twórczość jest niezwykle wszechstronna i trafiająca w gusta słuchaczy w każdym przedziale wiekowym.

Dzięki temu w młodym wieku osiągnął bardzo duży sukces i nie spoczął później na laurach, cały czas zadziwiając swoich najwierniejszych fanów. Kojarzony przede wszystkim z takimi wydawnictwami muzycznymi, jak Thriller Records i Arista Records.

Call Me Karizma - krótka historia

Na dobrą sprawę kariera muzyczna piosenkarza o pseudonimie Call Me Karizma rozpoczęła się już w okolicach 2015 roku. Czy już wtedy można było się spodziewać, że Morgan będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem ze strony miłośników muzyki? Oczywiście, że tak! Artysta spełnił pokładane w nim oczekiwania i znacząco rozwinął skrzydła, doskonaląc przy tym swój warsztat muzyczny. Wielu słuchaczy zgodnie podkreśla, że Morgan jest prawdziwym profesjonalistą w swojej branży. Artysta w trakcie swojej kariery występował już m.in. na terenie Polski. Zawitał do Warszawy oraz Poznania. Koncertował też w następujących miastach: Budapeszt, Sacramento, Wiedeń, Monachium, Praga, Paryż, Glasgow, Birmingham, Portland czy też Manchester.

Call Me Karizma - dotychczasowy dorobek muzyczny

Najwyższa pora zabrać się za krótkie omówienie dotychczasowego dorobku artystycznego piosenkarza kryjącego się pod ksywką Call Me Karizma. Do tej pory Morgan wydał trzy albumy studyjne:

  • "Uninvited",
  • "To Hell With Hollywood",
  • "Francis".

Do trzech krążków należy również dorzucić trzy EP-ki: "The Gloomy Tapes, vol. 1", "The Gloomy Tapes, vol. 2" oraz "Bleached Serpent". Jeśli chodzi o najpopularniejsze kawałki amerykańskiego artysty wystarczy wspomnieć o takich numerach, jak: "Rebels", "Monster", "Serotonin", "Rockstar", "Nails", "Imaginary Illness", "Dead body", "Fire escape", "Art Hoe" czy też "Offended". 

Call Me Karizma - powiązani artyści & współpraca

Mimo stosunkowo młodego wieku Call Me Karizma chętnie otwiera się na rozmaite współprace z innymi twórcami. Do tej pory Morgan współpracował już m.in. z takimi artystami, jak: The Ready Set, Illenium, Futuristic, Delaney Jane, Gabriel Black, Stalin The Canvas czy też Tri Dnya Dozhda. Wiele wskazuje na to, że z biegiem czasu ta lista będzie się poszerzać, ponieważ koledzy z branży chętnie nawiązują kontakt z Morganem i chcą z nim tworzyć wspólne projekty.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Call Me Karizma - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Call Me Karizma?

Miejscowości, w których Call Me Karizma wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Gdzie i kiedy urodził się Call Me Karizma oraz z jakimi wydawnictwami muzycznymi jest kojarzony?
Call Me Karizma (Morgan Parriott) urodził się 28 kwietnia 1995 roku w Stanach Zjednoczonych. Młody artysta specjalizuje się w muzyce rap, rock, pop oraz punk i jest kojarzony z dwoma podstawowymi wydawnictwami muzycznymi - Thriller Records i Arista Records.
Jakie albumy, EP-ki i utwory muzyczne ma na swoim koncie Call Me Karizma?
Call Me Karizma wydał do tej pory trzy wyjątkowe albumy studyjne: "Uninvited", "To Hell With Hollywood" oraz "Francis". Dochodzą do tego trzy popularne EP-ki: "The Gloomy Tapes, vol. 1", "The Gloomy Tapes, vol. 2" oraz "Bleached Serpent". Najpopularniejsze utwory amerykańskiego piosenkarza i autora tekstów to z kolei: "Rebels", "Monster", "Serotonin", "Rockstar", "Nails", "Imaginary Illness", "Dead body", "Fire escape", "Art Hoe" czy też "Offended".
Z jakimi artystami powiązany jest Call Me Karizma i w jakich miastach już koncertował?
Call Me Karizma w trakcie dotychczasowej kariery współpracował już z wieloma twórcami. W tej grupie znajdują się m.in. The Ready Set, Illenium, Futuristic, Delaney Jane, Gabriel Black, Stalin The Canvas czy też Tri Dnya Dozhda. Artysta występował już praktycznie na całym świecie. Koncertował przede wszystkim w takich miastach, jak: Poznań, Warszawa, Budapeszt, Sacramento, Wiedeń, Monachium, Praga, Paryż, Glasgow, Birmingham, Portland czy też Manchester.

Fani lubią też

Zobacz też