Haim

Haim

Zapraszamy na koncert online HAIM, podczas którego siostry z Los Angeles zaprezentują swoje utwory Stream poniżej. 

 

 

HAIM to żeńskie trio z Los Angeles. Zespół tworzą  trzy siostry: Este Haim grająca na gitarze klasycznej oraz basowej,  Danielle Haim  – gitara klasyczna, bębny i Alana Haim gitara klasyczna, perkusja, keyboard oraz perkusista Dash Hutton, grający w zespołach Wires on Fire Slang Chicken.

 

Grupa zdobyła prestiżową nagrodę NME (Best International Band) oraz uzyskała nominację do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS. 

Koncerty HAIM

Koncerty HAIM można usłyszeć w całej Europie.  Haim odwiedziły też Warszawę - wystąpiły w Stodole! Zespół HAIM jest doskonale znany polskiej publiczności - w 2014 roku zaprezentował się na Openerze. Koncert Haim to prawdziwa gratka dla fanów muzyki z pogranicza indie rocka, pop rocka i folku.  Trasa koncertowa jest następstwem niespodziewanie elektryzującego koncertu w Electric Ballroom w Londynie i triumfujących setów podczas festiwali Reading & Leeds oraz Glastonbury w zeszłym roku. NME opisuje występ zespołu podczas Glastonbury Festival słowami: “[brought] the California sunshine”, a BBC dodaje: “HAIM literally brought the audience at The Other Stage to its knees.” 

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Haim
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/