Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Dorian Electra

Dorian Electra

Dorian Electra OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Dorian Electra to queerowy artysta, który nie identyfikuje się z żadną z płci. Słynie z nietypowego przywiązania do ekstrawaganckich strojów i jeszcze ciekawszych koncertów. Podbijający zachodnie listy krytyków (m.in. słynnego Anthony'ego Fantano) muzyk wystąpi już niedługo w Polsce. Czego spodziewać się po koncercie projektu Dorian Electra i kiedy dokładnie odbędzie się występ? 

Dorian Electra muzyka 

Muzykę Dorian Electry jest połączeniem nowoczesnych odmian popu (m.in. electropopu, synthopopu czy hyperpopu) z muzyką eksperymentalną. Pojawiają się tu echa takich gatunków jak trap, EDM czy bubblegum bass. To swego rodzaju nowa odmiana muzyki elektronicznej, zapoczątkowana przez przykładowo Charli XCX. Wyrosła z internetowych eksperymentów zawiera w sobie cząstkę nieprzewidywalności, dzięki czemu Dorian Electra koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem. 

 

Dorian Electra zyskał sławę po wyjątkowym albumie "Flamboyant", który odbił się szerokim echem nie tylko wśród publiczności, ale też krytyków. Eksperymentalna muzyka połączyła się tu z chwytliwością, dzięki czemu wiele kawałków trafiło na listy przebojów. Równie popularny okazał się następny krążek, czyli "My Agenda". Dzięki temu wydarzenie, jakim jest Dorian Electra w Polsce powinno przyciągnąć jeszcze większą publiczność.

Dorian Electra w Polsce

Dorian Electra koncerty 2022 odbędą się niemal w całej Europie. Dorian Electra w Polsce wystąpi 26 kwietnia będzie to koncert w Warszawie. Koncerty Dorian Electra to za każdym razem dużo pozytywnej energii dla każdego.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn