Dominik Stępiński

Dominik Stępiński

Dominik Stępiński  to u rodzony w 1990 roku muzyk, który naukę muzyki zaczął w wieku sześciu lat. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie uczęszczał do klasy fortepianu prof. Cezarego Saneckiego.

Osiągnięcia Dominika Stępińskiego 

Dominik Stępiński  był uczestnikiem wielu kursów mistrzowskich, pracując pod kierunkiem m.in.: prof. Piotra Pa­lecz­ne­go, Philippe Giusiano, Stanislava Pochekina, Michiko Kasuya-Ohno. Zdobywał doświadczenie estradowe, biorąc udział w wielu  konkursach międzynarodowych.

 

W 2015 roku zajął III miejsce podczas XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Miłosza Magina w Łodzi. Uczestniczył również w programie „Młode Talenty w Muzeum Fryderyka Chopina", którego organizatorem był Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, wykonując recital chopinowski.

Koncerty Dominika Stępińskiego 

Podczas koncertów Dominika Stępińskiego można usłyszeć szeroki repertuar od epoki baroku po awangardę XX-wieczną. Oprócz tego prezentuje też recitale monograficzne poświęcone mniej znanym kompozytorom, takim jak Čiurlionis. Jednak szczególnie interesuje się twórczością Fryderyka Chopina.

 

Dominik Stępiński - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Dominik Stępiński wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dominik Stępiński
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Dominik Stępiński BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
26.06
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/