Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Filip Lato

Filip Lato

Sprawdź wydarzenia
Filip LatoSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
32 lata
data urodzenia:
31.10.1991
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Piosenkarz pop (pop-rock) oraz muzyk
social media:

Opis

Filip Lato to wokalista, kompozytor i autor tekstów, urodzony w 1991 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest prawnikiem, z zamiłowania pianistą i gitarzystą-samoukiem.

 

Pasjonuje go muzyka w stylu Adama Levine'a i Maroon 5 - popowo przebojowa i melodyjna, z rockowymi riffami i energią. Formalnie swoją edukację muzyczną przerwał w Szkole Muzycznej II stopnia, ale tak naprawdę muzyki nigdy nie przestał się uczyć. Jest wielkim fanem Muse, Queen, Bruno Marsa, Michaela Jacksona, Maroon 5 i Foo Fighters. Zadebiutował w programie „Voice Of Poland” we wrześniu 2016 roku. Dostał się do drużyny Barona i Tomsona z zespołu „Afromental”. Odpadł w pierwszym odcinku „na żywo”.

 

 

Po udziale w talent show zaczął grać regularne koncerty. W 2017 roku nawiązał współpracę z chórem „Sound'n'Grace”, z którym wylansował hit „100”. Numer ten podbił serca Polaków i znalazł się na 3. miejscu wśród najczęściej granych piosenek 2017 roku. Jest też autorem piosenki „Czy chcesz, czy nie”, wykorzystanej w czołówce serialu „W rytmie serca”. W 2018 roku wziął udział dziewiątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Do rywalizacji stanął wraz z siedmioma innymi aktorami i piosenkarzami, ostatecznie w finale zmierzył się z Anną Guzik, Janem Traczykiem i Krzysztofem Szczepaniakiem. Niebawem wokalista wyda swój debiutancki album studyjny. Płytę zwiastuje singiel „Halo Ziemia”. Premiera krążka zaplanowana jest na wrzesień tego roku.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.
Filip Lato – od tej strony go nie znacie!

24.07.2024

WywiadKultura Osobista

Filip Lato – od tej strony go nie znacie!

Fani lubią też

Zobacz też