Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta DJ Rachela

DJ Rachela

DJ RachelaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna DJ Rachelę, jednak wielcy fani z pewnością kojarzą jego działalność muzyczną. Gra od wielu lat w różnego rodzaju klubach i tym samym umila wszelkie wizyty w takich miejscach. Urodził się we Wrocławiu, a graniem po klubach zajmuje się już bardzo długo. Jest rezydentem kilku klubów na czele z Ekwadorem w Manieczkach czy Piramidą w Chorzowie. 

DJ Rachela mężczyzna, z którego twarzy nigdy nie schodzi uśmiech. Wyraźnie widać, że granie dla innych jest dla niego pasją, ale trudno o to, żeby było inaczej, ponieważ jest już na scenie ponad 20 lat. 

Największe sukcesy DJ Rachela

Jednym z jego najważniejszych sukcesów jest to, że przez pewien czas należał do grupy Manieczki DJ's Team, która była prowadzona przez DJ Krisa, czyli legendę polskiej muzyki klubowej. Z racji jego stylu muzycznego, można go zobaczyć również poza granicami naszego kraju. Występował m.in. w niemieckich klubach i zbierał bardzo dobre recenzje. 

Nie można zapomnieć, że DJ Rachela działał na dobre w czasach, kiedy polska scena muzyczna wyglądała zgoła inaczej. Dziś może dla niektórych nie będzie robić takiego wrażenia granie w klubach jak Manieczki czy Piramida. Można zauważyć w internecie, że DJ Rachela występuje w setach znanych DJ-ów, czego przykładem jest pojawienie się u starego znajomego jakim jest DJ Kris, który został już wyżej wspomniany. Rachela wzbudza pozytywne emocje właśnie ze względu na swoje radosne usposobienie. Chcąc się o nim dowiedzieć jeszcze więcej, warto śledzić profil na Facebooku, jednak od pewnego czasu nie pojawiają się tam świeże informacje z jego życia.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie mieszka DJ Rachela?
DJ Rachela jest wrocławskim DJ-em, który od lat gra muzykę klubową.
Jakie doświadczenie ma DJ Rachela?
DJ Rachela ma ogromne doświadczenie, ponieważ na scenie jest od ponad 20 lat, a jego cechami charakterystycznymi są pozytywne podejście i dobra energia.
Czy DJ Rachela jest aktywny w mediach społecznościowych?
Tak, DJ Rachela posiada konto na Facebooku, na którym ma ponad 3 tysiące obserwujących, natomiast ostatni jego wpis pochodzi z 2021 roku.
Jaki styl muzyczny preferuje DJ Rachela?
Preferowanym stylem przez DJ Rachelę jest house bądź progressive house.

Fani lubią też

Zobacz też