Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Jacek Gać

Jacek Gać

Jacek GaćSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
33 lata
data urodzenia:
21.02.1991
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
MMA, kickboxing

Opis

Jacek Gać (Siexa) to urodzony 21 lutego 1991 roku w Warszawie polski zawodnik MMA, rywalizujący w kategorii półśredniej. Jacek swoje umiejętności sportowe szkoli w klubie sportowym Legia Fight Club.

Aktualnie jest zawodnikiem federacji KSW, chociaż w niedalekiej przeszłości rywalizował na galach:

  • Fight Empire MMA,
  • czy też Fight Club.

Polski fighter przed rozpoczęciem zawodowej przygody z MMA stoczył kilka walk amatorskich, w których rywalizował ze zmiennym szczęściem. Wygrał m.in. z Adamem Mirzyńskim, ale musiał też uznać wyższość Kevina Wiwatowskiego. Obie walki miały miejsce w 2018 roku. Nie przeszkodziło mu to jednak w realizacji własnych marzeń i celów.

Rozpoczęcie zawodowej kariery Jacka Gacia

Pierwsza zawodowa walka Jacka Gacia została zorganizowana na zasadach kickboxingu. 5 czerwca 2021 roku (po trzech latach od walk amatorskich z Mirzyńskim i Wiwatowskim) naprzeciwko Jacka stanął Marek Milewski. Szybko okazało się, że Gać jest tego dnia nie do pokonania i w 2. rundzie rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. Zebrana publiczność była pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

Później przyszła pora na rywalizację w popularnej formule MMA, która sprawia mu zdecydowanie najwięcej frajdy. Siexa przez jakiś czas zastanawiał się, w którym kierunku powinna podążać jego kariera, ale ostatecznie zdecydował się na rywalizację w MMA, co jak się potem okazało było bardzo dobrą decyzją.

Pierwszym zawodowym rywalem Jacka Gacia w oktagonie był Tomasz Brotoń, z którym Jacek rywalizował 14 października 2022 roku. Starcie to zapowiadało się bardzo interesująco i zdaniem wielu obserwatorów panowie mieli ze sobą rywalizować na pełnym dystansie, lecz Jacek z impetem ruszył na swojego przeciwnika i wygrał z nim jeszcze w 1. rundzie. Już wtedy można było się spodziewać, że Gać zrobi w MMA dużą karierę i z czasem pokaże jeszcze większy talent.

Kolejne walka polskiego fightera

22 kwietnia 2023 roku Jacek stoczył kolejną spektakularną walkę w MMA. Tym razem jego rywalem był Arkadiusz Kaszuba. Jeśli publiczność spodziewała się, że ten pojedynek wyjdzie poza 1. rundę, każdy fan sportów walki musiał obejść się smakiem. Jacek ekspresowo uporał się ze swoim przeciwnikiem i mógł święcić swój drugi zawodowy triumf. Nic w tym dziwnego, ponieważ Jacek solidnie przygotowywał się do tego starcia i nie pozostawił niczego przypadkowi. Od początku starcia realizował swój plan działania i konsekwentnie dążył do szybkiego zwycięstwa.

Podpisanie kontraktu z KSW

Dzięki tak widowiskowym walkom, polski fighter został zauważony przez największe federacje MMA i wkrótce podpisał kontrakt z organizacją KSW. Siexa z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a jego ofensywny styl i przemyślana technika sprawią, że z klatki często będzie wychodził jako zwycięzca. Jacek Gać to zawodnik znany:

  • ze swojej zawziętości do realizowania najcięższych planów treningowych,
  • z doskonałej taktyki,
  • z profesjonalizmu.

Chętnie podejmuje się nowych sportowych wyzwań, co pozwoliło mu osiągnąć zamierzony cel – podpisać kontrakt z federacją KSW. Dzięki temu jest w stanie zaprezentować swoje umiejętności szerszej grupie odbiorców.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodził się Jacek Gać?
Jacek Gać to polski zawodnik MMA, który ma za sobą również walki stoczone na zasadach kickboxingu. Urodzony 21 lutego 1991 roku w Warszawie, rywalizujący w kategorii półśredniej.
Z kim Jacek Gać stoczył swoją pierwszą zawodową walkę?
Jeśli chodzi o pierwszą zawodową walkę Jacka Gacia, została ona stoczona na zasadach kickboxingu 5 czerwca 2021 roku. Jacek pokonał w niej Marka Milewskiego. Zawodowy debiut w formule MMA przypadł na 14 października 2022 roku, a rywalem Gacia był Tomasz Brotoń. Jacek wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.
Z jakimi federacjami i klubami sportowymi współpracuje Jacek Gać?
Jacek Gać współpracuje przede wszystkim z federacją KSW oraz klubem sportowym Legia Fight Club. W przeszłości fighter rywalizował m.in. na galach Fight Club i Fight Empire MMA.
Jakim pseudonimem w oktagonie posługuje się Jacek Gać?
Jacek Gać jest znany pod pseudonimem Siexa.

Fani lubią też

Zobacz też