Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Bounce Inc.

Bounce Inc.

Bounce Inc.OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Bounce Inc. - zaczynali w 2005 roku, wtedy jeszcze jako Max Farenthide oraz DJ Hubertuse. Znani doskonale z hitów takich jak "Slice me nice" czy "Can u feel it".

W 2015 roku rozpoczęli nowy projekt, który trwa do dziś. W 2016 roku, który był dla nich przełomowy, wydali utwór w labelu Spinnin Records wraz z duetem TWOLOUD. Singiel "HOPE" w przeciągu 2 tygodni od wydania wywalczył supporty takich gwiazd jak Tiesto, David Guetta czy Martin Garrix. W kolejnym roku koncertowali w całej Polsce jak również wydawali kolejne produkcje. Wielkim sukcesem okazało się odnowienie starego hitu Base Attack "Techno Rocker", co zaowocowało wysoką pozycją na listach oraz 2 miejscem na liście beatport (electro-house).

W listopadzie 2017 roku wydali utwór "BONKERS" i jako pierwsi Polacy przez 37 dni okupowali 1 miejsce na liście beatport electro house, zdobywając takie supporty od: David Guetta, Martin Garrix, Fedde Le Grand, Laidback Luke, Dannic, Mike Williams czy Brooks.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też