Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta AronChupa & Little Sis Nora

AronChupa & Little Sis Nora

AronChupa & Little Sis NoraOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Aron Chupa to pochodzący ze Szwecji DJ i producent muzyczny tworzący muzykę klubową. Razem z młodszą siostrą są duetem AronChupa & Little Sis Nora.

 

 Swoją energią i utworami podbijają listy przebojów na całym świecie. Ich pierwszy singiel „I'm an Albatroaz”, był początkiem wspólnej muzycznej kariery. Najbardziej znane hity duetu to „Llama in my Living Room” czy „Rave in the grave”, które zostały wyświetlone na YouTube miliony razy.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się AronChupa?
AronChupa, a własciwie Aron Michael Ekberg, urodzony 30 marca 1991 roku w Borås jest szwedzkim DJ, piosenkarzem oraz producentem muzycznym.
Jaką muzykę tworzy AronChupa?
AronChupa tworzy muzykę elektroniczną w gatunku EDM.
Jaki był pierwszy utwór nagrany przez AronChupa?
Pierwszym singlem AronChupa jest "I'm an Albatraoz", który został wydany w 2014 roku. Teledysk do utworu osiągnął wynik ponad 1,12 miliarda odtworzeń. W 2015 roku piosenka zapewniła mu nominację do nagrody szwedzkie przemysłu fonograficznego Grammis.
Do jakiego zespołu należy AronChupa?
AronChupa jest członkiem szwedzkiego zespołu Albatroz, który został założony w 2012 roku. W zespole są tacy artyści jak Aron Ekberg, Nicklas Savolainen, AndyBar Maskinen oraz Sahlberg Rasmus.

Fani lubią też

Zobacz też