Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Bryan Kearney

Bryan Kearney

Bryan KearneyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Bryan Kearney to pochodzący z Irlandii DJ, który w mgnieniu oka zaskarbił sobie sympatię tysięcy osób na całym świecie. Jego renoma jest determinowana nie tylko przez odtwarzanie i miksowanie muzyki na żywo, ale również poprzez sporą liczbę współprac z wybitnymi artystami. Szerokie spektrum dokonań sprawia, że DJ ten cieszy się świetnymi recenzjami. 

Bryan Kearney - co jest jego specjalizacją?

Bryan Kearney to renomowany producent muzyczny, którego domeną jest techno oraz trance DJ. Jednym z największych dokonań w jego niesamowitej karierze był remiks "U" Garetha Emery'ego z Bo Bruce'em. Od tego czasu zdołał nawiązać relację z wieloma popularnymi artystami, takimi jak Waio, Berg czy Deirdre McLaughlin. Dla Bryana Kearney'ego bycie DJ-em to nie tylko sposób na życie, ale również prawdziwa pasja. Podczas swojej kariery artysta zwiedził chociażby USA, Argentynę czy Egipt. Popularny DJ brał też udział w Electronic Daisy Carnival oraz Tomorrowland. 

Z jakich publikacji znany jest Bryan Kearney?

Kariera Bryana Kearney'ego rozpoczęła się w 2006 roku. Początkowo artysta cieszył się popularnością jedynie w Irlandii, swoim rodzimym kraju, jednak z biegiem lat jego dokonania zaczęły przyjmować coraz większe rozmiary. Na szerokie wody wypłynął w 2015 roku, kiedy to brał udział w tworzeniu "Comfort Zone", "Wake Up Call" czy "Activate". W kolejnych latach sukces odniosło chociażby "Adrenaline", "We Are The Creators" czy kolaboracja z Bergiem zwieńczona dziełem "Deeper". Publikacje stworzone z Bergiem miały przede wszystkim charakter psychedelic trance. Dzięki swojej wyjątkowości i innowacyjności doceniono je w różnych szerokościach geograficznych. Spory sukces odniosło też "Something Out Of Nothing" wydane w 2018 roku czy remiksy dla Plumba oraz Tony'ego De Vita. 

Jakie nagrody otrzymał Bryan Kearney?

Olbrzymia liczba remiksów oraz sukcesy w zakresie bycia DJ-em sprawiły, że irlandzki artysta został wielokrotnie uhonorowany. Jednym z pierwszych wyróżnień było zajęcie drugiego miejsca na The Sunrise Festival w 2008 roku. Dokonania artysty i kolaboracje z Plumbem czy Garethem Emerym sprawiły, że Bryan Kearney został doceniony także podczas Tune Of The Year 2017. W 2022 roku jego utwór muzyczny "Take this" został wyróżniony przez renomowany holenderski program "A State Of Trance". W trakcie swojej kariery Kearney był wielokrotnie nagradzany prestiżowymi statuetkami, które są najlepszym potwierdzeniem tego, że jest on bezsprzecznie jednym z najciekawszych DJ-ów na aktualnej scenie. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Bryan Kearney?
Bryan Kearney urodził się w 1984 roku. Na ten moment ma 39 lat.
Z jakimi wytwórniami miał okazję współpracować irlandzki DJ?
Kearney współpracował z czterema różnymi wytwórniami (zaliczamy do nich Kearnage, Subculture, Armind oraz Discover Recordings).
Jakim utworem debiutował Bryan Kearney?
W 2006 roku artysta wydał swoją pierwszą poważną produkcję. Była to piosenka "Exactly", wydana we współpracy z Johnem O'Callaghanem.

Fani lubią też

Zobacz też