Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Artysta Alicja Janosz

Alicja Janosz

Alicja Janosz OpisWydarzeniaAlicja Janosz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Alicja Janosz to polska piosenkarka, laureatka pierwszej polskiej edycji programu Idol, który emitowano w 2002 roku.

 

Na scenie występuje od ósmego roku życia. Przygodę ze sceną zaczęła w 1999 roku podczas występu w musicalu Piotruś Pan. W 2000 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces, który zwyciężyła prezentując utwór  Kayah,  po czym można było ją zobaczyć w programie estradowym Bal Noworoczny Dwójki.

Rozwój kariery Alicji Janosz

W 2002 wygrała pierwszą, polską edycję programu Idol. Dzięki temu podpisała kontrakt z wytwórnią Sony BMG Music Entertainment Poland, która wydała debiutancką płytę Alicji Janosz Ala Janosz. Krążek promowany był  utworami „Zmień siebie” i „Zbudziłam się”, które stały się przebojami. Nagrała też piosenkę „Przyjaciel dobra rzecz” promującą film Księga dżungli 2

 

W 2003 roku, prezentując utwór „I Don’t Know How to Love Him", który pochodzi z musicalu Jesus Christ Superstar, zajęła 8. miejsce w programie World Idol. Wystąpiła jako gość na płycie Piotra Banacha Wu-Wei, która ukazała się w 2005 roku.  W 2009 roku zakończyła współpracę z wytwórnią Sony BMG. W 2010 wydała album studyjny z zespołem HooDoo Band, którego jest członkiem od 2006 roku.  W 2011 roku wydała drugi solowy album zatytułowany Vintage. Krążek promowały utwory: „Jest jak jest”, „I Woke Up So Happy”, „Nie tak” i „Zawsze za mało”.

Koncert online Alicji Janosz

Koncert online Alicja Janosz  Dzieciom powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z Bartoszem Niebieleckim – producentem krążka, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Na koncertach, oprócz piosenek z płyty można usłyszeć również największe hity z bajek Disney’a czy z Akademii Pana Kleksa. Stream poniżej. 

 

Koncerty Alicji Janosz

Alicja Janosz to artystka, która skradła serca polskiej publiczności. Jej charakterystyczna barwa głosu przyciąga rzeszę fanów. Koncerty Alicji Janosz to pełne pozytywnej energii wydarzenia, podczas których można usłyszeć przeboje artystki i świetnie spędzić czas. 

 

Koncerty Alicji Janosz są okazja aby na żywo usłyszeć największe przeboje z repertuaru artystki takie jak między innymi Może się wydawać czy Zbudziłam się. Artystka w 2020 roku zorganizowała wydarzenie muzyczne dedykowane najmłodszym. Koncert Alicja Janosz Dzieciom powstał z miłości do muzyki oraz dzieci. Podczas wydarzenia prezentowane były utwory z nowej płyty Alicji Janosz, która powstała z myślą o całej rodzinie. Oprócz tego można było usłyszeć największe hity z bajek Disney'a czy Akademii Pana Kleksa.

Wydarzenia

Alicja Janosz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Alicja Janosz ?

Miejscowości, w których Alicja Janosz wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też