Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji

Złotoryja, Reymonta 5
Złotoryjski Ośrodek Kultury i RekreacjiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Działający od 1957 roku Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji (ZOKiR) jest ważnym centrum kultury i rekreacji w mieście. ZOKiR oferuje szeroki wachlarz działalności w różnych sekcjach, w tym modelarstwo, sztuki plastyczne, tenis stołowy, technikę, a także Uniwersytet Trzeciego Wieku, Ognisko muzyczne, Złotoryjską Orkiestrę Dętą, Klub Piosenki ZOKiR, Zespół Tańca Dawnego "Ars Saltandi", Świetlicę Terapeutyczną oraz Chór Nauczycielski "Bacalarus".

Organizowane przez Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, plasują placówkę w centrum kulturalnego życia Złotoryi – zarówno poprzez inicjatywy odbywające się w głównym obiekcie Ośrodka, jak i dzięki imprezom plenerowym, realizowanym w czasie świąt państwowych, miejskich oraz przy pozostałych okazjach.

Ośrodek zarządza również Kinem "Aurum", wydaje "Gazetę Złotoryjską" i prowadzi Centrum Informacji Turystycznej. ZOKiR sprawuje opiekę nad ważnymi miejscami turystycznymi w Złotoryi, takimi jak Kopalnia Złota "Aurelia", Baszta Kowalska, Muzeum Złota, rekreacyjno-wypoczynkowy "Zalew Złotoryjski" wraz z "Pałacykiem" i Basenem Miejskim wraz z przynależnymi do niego pokojami gościnnymi.

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji – wydarzenia

Realizowane przez Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji wydarzenia stanowią nie lada gratkę dla miłośników kina, sztuk teatralnych oraz stand-upu. Działające w ramach placówki kino Aurum regularnie zapewnia widzom możliwość ujrzenia najnowszych hitów, skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i tych nieco starszych widzów. Bilety na seanse oscylują w granicach 20 zł za normalny oraz 16 za ulgowy.

Wystawiane na terenie Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji spektakle teatralne również cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Widzowie ZOKiR będą mieli okazję zobaczyć m.in. „Miłosną pułapkę” – opowieść o naturze miłości, strachu przed bliskością oraz o tym, co ludzie są gotowi poświęcić dla prawdziwych uczuć. Klimat komedii romantycznej miesza się z napięciem i zagadkami, prowadząc do pytania o granice między porywaczem a porwanym, a także o znaczenie miłości w życiu człowieka.

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji – stand-up

W ramach realizowanych w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji wydarzeń na scenie wystąpiła znana z TikToka Mama na obrotach. W swoim autorskim programie „Mój pierwszy raz” opowiada ona o nowych doświadczeniach i sytuacjach w swoim życiu, zapewniając publiczności niezapomniane chwile śmiechu. Opowieści o relacjach ze "Starym", rodziną, fanami, a nawet hejterami, obiecują być pełne humoru. Nie zabraknie również znanych i uwielbianych przez fanów kultowych strojów.

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji – bilety

Chcesz zaplanować swój udział w wydarzeniach, które w najbliższej przyszłości zorganizuje Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji? Bilety na nadchodzące atrakcje są dostępne zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i wygodnej formie online, świadczonej m.in. na stronie placówki oraz portalu eBilet.pl. Aby pozostać na bieżąco z harmonogramem przyszłych eventów, gorąco zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu ZOKiR w mediach społecznościowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji?
Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji znajduje się przy placu Władysława Reymonta 5.
Jakie wydarzenia odbywają się w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji?
Mające miejsce w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji wydarzenia obejmują zarówno działalność sekcji tematycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak i zróżnicowane inicjatywy kulturalne.
Kiedy został otworzony Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji?
Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji działa na terenie miasta od 1957 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też