Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu jest jednym z piętnastu wydziałów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jako jedyny zlokalizowany jest w odrębnym mieście, Kaliszu. Wydział uruchomiono w 1960 roku, pierwotnie jako Studium Nauczycielskie im. Marii Konopnickiej w Kaliszu. W 2014 roku do użytku oddano kolejny gmach uczelni, który mieści liczne pracownie oraz salę kameralną przeznaczoną do organizacji różnorodnych koncertów i konferencji. Wyjątkowe koncerty w Kaliszu grane są w auli Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego.

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu – wydarzenia

Piękna, przestronna aula Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu spełnia rolę sali koncertowej i konferencyjnej. Obiekt funkcjonuje także jako galeria sztuki. W auli Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne takie jak koncerty, spektakle, wystawy, spotkania autorskie czy happeningi.

W sali wystawiany był spektakl Telewizja Kłamie autorstwa Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni. Przed publicznością wystąpili Adam Fidusiewicz, Adam Fidusiewicz, Bartek Kasprzykowski i Bartosz Opania. Widzowie mieli także okazję zobaczyć spektakl Kochanie, wróciłem – znakomitą francuską komedię o miłości w gwiazdorskiej obsadzie.

W auli zorganizowano także Noworoczną Galę Operetkową. Kalisz odwiedził wówczas Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy. Noworoczny koncert łączył w sobie to, co najlepsze w musicalach i balecie. Muzyka Verdiego, utwory Straussa, a także węgierskie, hiszpańskie i cygańskie melodie wprowadziły w nowy rok wszystkich odwiedzających Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. Bilety na wydarzenie można było nabyć na stronie ebilet.pl.

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu przygotował również inny wyjątkowy koncert dla miłośników muzyki klasycznej – Galę wiedeńską. Publiczność mogła posłuchać wybitnej śpiewaczki operowej Swietłany Kaliniczenko. W ramach współorganizowanego przez Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu wydarzenia wystąpili także Juliusz Loranzi oraz wirtuoz skrzypiec Piotr Sadowski. Bilety na koncert były dostępne w sprzedaży online.

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Kalisz Bilety

Za pośrednictwem portalu eBilet.pl szybko i bezpiecznie zakupisz bilety na koncerty na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu.  Największy na polskim rynku wybór imprez w eBilet Polska – sprawdź już teraz.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu?

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu znajduje się przy ulicy Nowy Świat 28-30. Budynek podzielono na 5 segmentów oznaczonych literami A-E.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu?

Do zorganizowanych przez Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu wydarzeń należą koncerty kameralne, Kaliski Festiwal Chóralny oraz Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Kaliskie Forum Organowe. W auli odbywają się także koncerty świąteczne. Spektakle w doborowej obsadzie również należą do wydarzeń, na które zaprasza Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu – bilety na przedstawienia często można nabyć na naszej stronie.

  • Kiedy utworzony został Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu?

Instytut Pedagogiczno-Artystyczny został przekształcony w 2002 roku w Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. W 2009 roku do użytku oddano nowe skrzydło z salą koncertową, a w 2014 powstała kolejna część obiektu z salą kameralną, a także specjalistycznymi pomieszczeniami multimedialnymi, muzycznymi i projektowymi.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Nowy Świat
62-800 Kalisz

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/