Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Teatr Scena Lubelska

Teatr Scena Lubelska

Warszawa, Lubelska 30/32
Teatr Scena LubelskaOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Scena Lubelska znajduje się na trzecim piętrze artystycznej kamienicy, zlokalizowanej na warszawskim Kamionku, przy ul. Lubelskiej 30/32, obok Dworca Wschodniego.

Teatr Scena Lubelska – o obiekcie

Jest to instytucja nieformalna, początkowo związana ze Stowarzyszeniem Pracownie Twórcze Lubelska 30/32, a od 2014 roku z Fundacją Sceny Lubelska 30/32. W teatrze organizowane są różnorodne wydarzenia kulturowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Warszawy. Na scenie obiektu realizowane są zróżnicowane gatunkowo przedstawienia, w których znajdują się propozycje spektakli dedykowanych nie tylko starszym widzom, ale również tym najmłodszym.

Na organizowanych przez Teatr Scena Lubelska koncertach i wydarzeniach kulturalnych występuje szeroka gama znanych szerszej publiczności artystów. Repertuar nadchodzących eventów jest pełen ciekawych propozycji widowisk, które z pewnością wzbudzą w widzach mnóstwo emocji. Bilety na aktualne i nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Teatr Scena Lubelska — wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Teatr Scena Lubelska? Wydarzenia i spektakle, które mają tu miejsce to wyjątkowe eventy, podczas których nie sposób się nudzić. Zaplanowane wydarzenia trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta i na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Imprezy kulturalne cieszą się dużą popularnością, co widać po ilości sprzedanych biletów

Atrakcje, odbywające się w obiekcie Teatr Scena Lubelska, to najciekawsze propozycje kulturalne dla widzów w każdym wieku. Są gwarancją udanej zabawy i niezapomnianych wieczorów w gronie najbliższych. Spektakle teatralne są dobrą okazją na zobaczenie swoich ulubionych aktorów na żywo, a koncerty będą doskonałym wyborem wszystkich miłośników muzyki na żywo. Na zaplanowane wydarzenia w Teatrze Scena Lubelska, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl. 

Jakie eventy miały miejsce w Teatrze Scena Lubelska? Odbyły się tu m.in. spektakle pt. „Po tropach – kryminał improwizowany”, „Rodzinne rewolucje – komedia improwizowana”, „Szafa gra! – recital polskiej piosenki improwizowanej” oraz „Co dozwolone w karnawale – komedia improwizowana”. Odbywające się tu eventy dostarczą mnóstwa dobrej zabawy, z tego względu warto odwiedzić ten lokal w Warszawie. Przekonaj się, jakie atrakcje dla odwiedzających przygotował Teatr Scena Lubelska. Bilety już dostępne w sprzedaży stacjonarnej i internetowej na eBilet.pl.

Teatr Scena Lubelska – koncerty

Organizowane przez obiekt wydarzenia muzyczno-kulturowe przyciągają publiczność z miasta i okolic, spragnioną rozrywki w jej najlepszej formie. W teatrze na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy wyjątkowych artystów, będących przedstawicielami różnych gatunków muzycznych. Wystawiane na miejscu spektakle to dostarczają widzom całą gamę różnych emocji. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks.

Zaplanowane przez Teatr Scena Lubelska eventy to zróżnicowany repertuar, pełen wyjątkowych propozycji występów artystycznych i teatralnych, które trafią w niejeden gust. Fanom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje koncertów, które mają tu miejsce, a miłośnicy teatru znajdą duży wybór spektakli, również dla najmłodszych. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Obiekt dba, aby zróżnicowane atrakcje sprostały wymaganiom miłośników kultury – zarówno tych starszych, jak i nieco młodszych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez teatr w Warszawie.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Scena Lubelska?
Teatr Scena Lubelska znajduje się przy ul. Lubelska 30/32 w kamienicy na warszawskim Kamionku, obok Dworca Wschodniego.
Jakie wydarzenie odbywają się w Teatr Scena Lubelska?
W Teatrze Scena Lubelska odbyły się m.in. spektakle pt. „Mity i opowieści słowiańskie”, „Nienapisane dzieła Szekspira — komedia improwizowana” oraz „M! — musical improwizowany”.
Kiedy został utworzony Teatr Scena Lubelska?
Teatr Scena Lubelska utworzony został w 2005 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn