Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home breadcrumbs.placeListPage Strzegomskie Centrum Kultury

Strzegomskie Centrum Kultury

Strzegom, Paderewskiego 36
Strzegomskie Centrum KulturyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Strzegomskie Centrum Kultury zgodnie z działalnością statutową szeroko zajmuje się upowszechnianiem kultury oraz aktywizowaniem środowiska lokalnego do współtworzenia jej wartości.

Na co dzień SCK prowadzi działalność w zakresie animacji i propagowania kultury m.in. organizuje spektakle, koncerty, wystawy, realizuje imprezy zlecone, współpracuje z amatorskim ruchem artystycznym, chórami i zespołami folklorystycznymi, prowadzi sekcje zainteresowań.

W ciągu roku instruktorzy SCK przeprowadzają oprócz imprez cyklicznych szereg innych, a są to Spotkania z Poezją Dziecięcą, przedszkolne zabawy w kolory, turnieje szachowe, turniej wiedzy o Strzegomiu, wieczór kolęd i pastorałek, święto wiosny, imprezy okolicznościowe, konkursy, turnieje, festyny rodzinne, wystawy twórczości ludowej, prezentacje estradowe świetlic wiejskich, przegląd amatorskich zespołów artystycznych, spotkania z „ludźmi teatru”, kameralne spotkania z poezją. Organizują wyjazdy na spektakle muzyczne, operowe i teatralne, a także zajęcia dla najmłodszych w czasie ferii zimowych i wakacji.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

23.03-18.06.2023

Bolesławiec, Brześć Kujawski, Brzesko i inne

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn