Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce OSiR Świdnica

OSiR Świdnica

Świdnica, Śląska 35B
OSiR ŚwidnicaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ośrodek Sportu i Rekreacji to dynamiczne centrum aktywności fizycznej położone w sercu malowniczej Świdnicy. Placówka ta to nie tylko miejsce, gdzie sport staje się pasją, ale również centrum współpracy z lokalnymi klubami i renomowanymi drużynami spoza bezpośredniego sąsiedztwa. To tutaj profesjonaliści przygotowują się do sezonu, a reprezentacje województw i Polski trenują w swoich dyscyplinach, korzystając z doskonałych warunków.

Na terenie OSiR Świdnica przez cały rok organizowane są prestiżowe wydarzenia, takie jak Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Silesian Cup, Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski – Rajd Krause (dawniej Rajd Elmot), Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce, Międzynarodowy Zlot Caravaningu oraz konkurs Strong Man.

Poza eventami sportowymi w OSiR Świdnica organizowane są także imprezy kulturalne, m.in. koncerty, stand-upy, spotkania autorskie z polskimi i zagranicznymi gwiazdami oraz warsztaty. Bilety na świdnickie wydarzenia dostępne są w sprzedaży elektronicznej na platformie eBilet.pl.

OSiR Świdnica – wydarzenia komediowe

Jakie imprezy kabaretowe organizowane są w OSiR Świdnica? Bilety na stand-upy za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W najbliższym czasie na scenie pojawi się Kabaret Neo-Nówka, który przedstawi fanom swój najnowszy program zatytułowany „Tradycje Polskie”. Mówi się, że pewnych imion nie można wzywać nadaremno – okazało się, że Kabaret Neo-Nówka kiedyś to zrobił. Co się wtedy wydarzyło? Tajemnica zostanie rozwikłana podczas tego niezwykłego wieczoru pełnego śmiechu i rozrywki. Bilety na komediowe show dostępne są w wygodnej sprzedaży online za pośrednictwem naszego portalu.

OSiR Świdnica – wydarzenia tematyczne

Tradycją w kalendarzu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stała się „Sportowa Kolęda”. To niepowtarzalna okazja do przedświątecznego spotkania miłośników sportu – podczas imprezy uczestnicy składają sobie życzenia oraz podsumowują mijający rok. 

Podczas „Sportowej Kolędy” miejsce ma nie tylko sportowa rywalizacja, ale także świąteczna melodia, aromat tradycyjnego barszczyku i smak pieczonej przy ognisku kiełbaski. To wszystko w magicznej, świątecznej atmosferze, która dodatkowo podkreślona jest przez zimowy krajobraz. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są specjalne atrakcje.

Spotkanie to tradycyjnie odbywa się na placu przed lodowiskiem przy ulicy Śląskiej. Wstęp jest wolny, a uczestnicy mogą liczyć na niezapomniane chwile pełne radości i wspólnego świętowania w bożonarodzeniowej aurze.

OSiR Świdnica – treningi otwarte

Świdnickie centrum często organizuje turnieje otwarte, które są doskonałą okazją do sportowej rywalizacji. W ostatnim czasie chętni mogli wziąć udział w meczach siatkówki plażowej. Tego typu aktywności przyciągają uczestników z różnych miejsc i środowisk, co sprzyja integracji społeczności lokalnej – to idealna okazja do nawiązywania nowych znajomości i budowania relacji.

Turnieje sportowe promują również aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, zachęcając do regularnej aktywności sportowej i inspirując do utrzymania formy fizycznej. Dla uczestników tego typu eventów to także okazja do doskonalenia swoich umiejętności sportowych. Rywalizacja na otwartych turniejach stwarza warunki do podnoszenia poziomu gry i doskonalenia dotychczasowych technik.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się OSiR Świdnica?
OSiR Świdnica znajduje się przy ulicy Śląskiej 35B.
Jakie wydarzenia odbywają się w OSiR Świdnica?
OSiR Świdnica organizuje głównie eventy sportowe oraz koncerty i stand-upy, skierowane do szerokiej grupy odbiorców.
Kiedy został otworzony OSiR Świdnica?
OSiR Świdnica powstał kilkadziesiąt lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też