Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Sala Domu Katolickiego

Sala Domu Katolickiego

Sandomierz, Mariacka 12
Sala Domu KatolickiegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Domu Katolickiego w Sandomierzu to miejsce spotkań miłośników rozrywki, kultury i sztuki. Odbywa się tu wiele niesamowitych wydarzeń artystycznych, takie jak koncerty, spektakle teatralne czy występy kabaretów. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Mariackiej 12, w pięknej kamienicy.

Sandomierz – o miejscowości

Sandomierz to piękne miasto położne województwie świętokrzyskim, na siedmiu wzgórzach, dlatego też czasem nazywane jest "małym Rzymem". Spora część zabudowy oraz historyczne centrum (od 2017 uznane za pomnik historii) znajduje się na lewym brzegu Wisły, a obszar przemysłowy przy prawym brzegu. W Sandomierzu przebiegają szlaki turystyczne: Architektury Drewnianej, Via Jagiellonica, św. Jakuba, cysterski, a także Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Znajduje się tu także centrum kultury, które przyciąga widzów niepowtarzalnym repertuarem wydarzeń.

Sala Domu Katolickiego – wydarzenia

Sala Domu Katolickiego – wydarzenia – co odbyło się do tej pory w obiekcie? Rozmaite eventy kulturalno-rozrywkowe przyciągały publiczność w różnym wieku. Organizowane tu atrakcje to doskonała okazja do spotkania z najbliższymi i wspólnego celebrowania wolnych chwil. W Sali Domu Katolickiego odbywają się m.in. spektakle z udziałem gwiazd polskiej sceny filmowej, serialowej i teatralnej. Widzowie z wyprzedzeniem kupują bilety, aby mieć pewność, że zobaczą swoich ukochanych artystów na żywo.

Wśród przedstawień, które cieszyły się największym zainteresowaniem, należy wymienić m.in. "Wszystko przez Judasza", "Zdrówko", "Słynny niebieski prochowiec", "Pół na pół", "Mayday", "Chcesz się bawić? Zadzwoń!", "Szalone nożyczki", "Klimakterium…i już", "Pomoc domowa", "Przychodzi baba do lekarza", "Cudowna terapia" i wiele innych.

W Sali Domu Katolickiego mają również miejsce niesamowite występy kabaretowe, które bawią publiczność do łez. Bilety na wydarzenia tego typu sprzedają się jak świeże bułeczki. Gości rozśmieszali m.in. Kabaret Pod Wyrwigroszem, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów oraz Smile.

Sala Domu Katolickiego – koncerty

Sala Domu Katolickiego – koncerty – kto pojawił się na scenie obiektu? Wśród artystów, którzy wystąpili przed szerokim gronem publiczności znaleźli się Stanisław Soyka, Eleni, Michał Bajor, Czesław Śpiewa, Michał Bajor, Anna Maria Jopek, Łukasz Zagrobelny, Stare Dobre Małżeństwo i wiele innych.

Jakie wydarzenie odbyło się w Sali Domu Katolickiego? Bilety na festiwal Vitamina Jazz rozeszły się w mgnieniu oka. Była to doskonała okazja do zaczerpnięcia energii z niezwykłej muzyki Patrycji Zarychty, której towarzyszył na scenie m.in. Kuba Badach – instrumentalista, wokalista, kompozytor oraz producent muzyczny. To lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy muzycznej The Globetrotters. Publiczność bawiła się doskonale. Nie przegap kolejnych, wspaniałych wydarzeń w Sali Domu Katolickiego w Sandomerzu – bądź na bieżąco z repertuarem.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Domu Katolickiego?
Sala Domu Katolickiego znajduje się w Sandomierzu przy ulicy Mariackiej 12.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sala Domu Katolickiego?
W Sali Domu Katolickiego odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Miały tu miejsce koncerty Michała Bajora, Anny Marii Jopek, Łukasza Zagrobelnego czy Stanisława Soyki. Publiczność bawiła się na spektaklach „Szalone nożyczki”, „Pomoc domowa”, „Mayday” oraz „Cudowna terapia”. Goście tłumnie przybywali również na występy kabaretów Smile, Pod Wyrwigroszem, Młodych Panów i wielu innych.
Kiedy została utworzona Sala Domu Katolickiego?
Sala Domu Katolickiego została utworzona w XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też