Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu

Sandomierz, Aleksandra Patkowskiego 2a
Sprawdź wydarzenia
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w SandomierzuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa to jeden z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. Placówka ta pełni istotną rolę w zaspokajaniu potrzeb społeczeństwa w dziedzinie szeroko pojętej rekreacji ruchowej i popularyzacji zdrowego stylu życia. 

Misją MOSiR w Sandomierzu działanie na rzecz lokalnych mieszkańców, umożliwiając im szeroką gamę aktywności sportowych i kulturalnych. Celem ośrodka jest skuteczna realizacja założonych działań, co obejmuje organizację wydarzeń masowych oraz propagowanie aktywnego trybu życia poprzez tworzenie warunków do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

W skład Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu wchodzą takie obiekty, jak: Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, Pływalnia Kryta „Błękitna Fala”, ciąg pieszo-rowerowy, Sandomierski Park „Piszczele”, Miejski Stadion Sportowy, boiska sportowe, kompleks rekreacyjny oraz Park Osiedlowy.

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu – wydarzenia i koncerty

Aby osiągnąć swoje cele, Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu stawia na aktywną współpracę zarówno wewnątrz organizacji, jak i z podmiotami zewnętrznymi. Działania te mają na celu rozwijanie oraz efektywną koordynację inicjatyw sprzyjających rozwojowi sportu i rekreacji w społeczności lokalnej. Na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej odbywają się różnorodne wydarzenia sportowe, koncerty czy stand-upy, w których chętnie uczestniczą chętni w różnym wieku – zarówno dorośli, jak i młodzież oraz dzieci.

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu – bilety na stand-upy

Jakie wydarzenia komediowe organizuje Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu? Bilety na kabarety za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Miłośnicy polskich stand-upów mieli okazję wziąć udział w imprezie z okazji 20-lecia Kabaretu Neo-Nówka. Na scenie pojawiły się wówczas takie kultowe postacie jak Bogu, Wandzia czy niezapomniana rodzina Paciaciaków.

Artyści wyprawili niezapomniany jubileusz, który utrzymany był w charakterystycznym dla nich „neonówkowym” stylu – pełnym luzu, improwizacji i świeżości. To wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci fanów na bardzo długo. Podczas show artystom na scenie towarzyszył także zespół Żarówki, dbając o oprawę muzyczną.

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu – wydarzenia kabaretowe

Kabaret Neo-Nówka pojawił się w również w Sandomierzu podczas premiery spektaklu „Żywot Mariana”. Program ten zabrał widzów w podróż przez losy statystycznego Mariana – począwszy od narodzin, aż po jego kres. Artyści obiecali, że przygotowany przez nich występ będzie zarówno zabawny oraz rozluźniający, jak i skłaniający do refleksji. W wydarzeniu wzięły udział całe tłumy zainteresowanych – zarówno dorośli oraz seniorzy, jak i młodzież. Bilety na kabaretowe show dostępne były w wygodnej sprzedaży online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu?
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu znajduje się przy ulicy Aleksandra Patkowskiego 2A w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sandomierzu?
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu regularnie organizuje eventy masowe, m.in. rozgrywki sportowe, koncerty czy występy kabaretowe z udziałem najpopularniejszych polskich komików. Bilety na sandomierskie wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzona Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Sandomierzu?
Historia Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sandomierzu sięga kilkunastu lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też