PUB Exodus

PUB Exodus

PUB Exodus

PUB Exodus to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Kościerzyna. Obiekt słynie z organizacji widowiskowych wydarzeń kulturalnych, które przyciągają pod scenę tłumy z miasta i okolic. Lokal został wyposażony w scenę z odpowiedniej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dlaczego warto odwiedzić PUB Exodus? Wydarzenia kulturalne, odbywające się w tym miejscu, stanowią doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również widowiska kabaretowe czy pokazy. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia przez platformę eBilet.pl.

PUB Exodus — koncerty

Dlaczego warto odwiedzić PUB Exodus? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, przyciągają publiczność z miasta i okolic. Błyskotliwy dowcip, bawiące do łez skecze oraz muzyka na żywo to widowiska, cieszące się dużym zainteresowaniem widzów niezależnie od wieku. Atrakcje, odbywające się w PUB Exodus to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę.

 

Jakich artystów ugościła scena Pubu Exodus? Na koncertach widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo m.in. Tede, Nocnego Kochanka, Fumez, Farben Lehre oraz Kat & Roman Kostrzewski. Zostały tu zorganizowane również występy stand-upu z udziałem Mateusza Kiedrowskiego, Bartosza Strusińskiego czy Jakuba Poczęty-Błażewicza. PUB Exodus jest miejscem, przyciągającym miłośników muzyki w różnym wieku i odmiennych upodobaniach.

 

Organizowane w PUB Exodus wydarzenia kulturalne, dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. To doskonałe propozycje dla osób, szukających ciekawych rozwiązań na relaks i odpoczynek. Jeśli planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia, zapoznaj się z aktualnym repertuarem obiektu. Sprawdź, jakie ekscytujące widowiska aktualnie organizujemy. Na wiele spośród eventów odbywających się w PUBie Exodus, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.

Exodus w Kościerzynie – koncerty

PUB Exodus uznawany jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich. O popularności tego miejsca świadczy ilość sprzedawanych na wydarzenia biletów. Fanom zarówno muzyki na żywo, jak i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w Exodus w Kościerzynie. Koncerty to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji wielkich widowisk wzbudzających wiele pozytywnych emocji. Obiekt regularnie gości na swojej scenie artystów różnych pokoleń i reprezentujących odmienne gatunki muzyczne, którzy cieszą się dużą popularnością wśród uczestników koncertów.

 

Na organizowanych przez PUB Exodus eventach kulturalnych zawsze goszczą tłumy widzów. Od lat takie widowiska cieszą się dużą popularnością wśród publiczności, gustującej m.in. w muzyce rockowej oraz rapie. Nadchodzące imprezy muzyczne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy zaplanowane w Pubie Exodus. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl. Realizowane w obiekcie wydarzenia to wyjątkowa rozrywka w ciekawym miejscu na mapie Kościerzyna.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się PUB Exodus?
    PUB Exodus znajduje się w samym centrum Kościerzyna, przy ul. Rynek 10.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Pubie Exodus?
    W Pubie Exodus w Kościerzynie miały miejsce takie wydarzenia jak m.in. koncerty z udziałem zespołu metalowego Nocny Kochanek, Non Iron czy Internal Quiet oraz stand-upy z udziałem wielu gwiazd środowiska komediowego.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

PUB Exodus
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

10, Rynek
83-400 Kościerzyna
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/