Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home breadcrumbs.placeListPage Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

Głogówek, Batorego 10
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowany przy ul. Stefana Batorego Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku to nowoczesny obiekt, który powstał w celu upowszechniania kultury oraz tradycji regionu wśród mieszkańców miasta i okolic. Organizowane w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku wydarzenia powstają przy współpracy z ościennymi centrami kultury i innymi instytucjami. Ogólnodostępna możliwość wynajmu sal to szansa dla lokalnych działaczy, przedsiębiorców i różnorodne stowarzyszenia na realizację swoich projektów.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku – wydarzenia specjalne

Festiwale, przedstawienia teatralne, spektakle, kabarety, koncerty i kino to tylko część bogatej oferty Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku. Wydarzeniem wartym wyróżnienia na tle innych jest finałowy etap Jugendbox – projektu stworzonego z myślą o młodych artystach, w którym spekakle teatralne wystawiało dziewięć uzdolnionych grup młodzieżowych z Mniejszości Niemieckiej.

Kolejnym organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku wydarzeniem był pełen świątecznych atrakcji, pysznych smakołyków oraz kolorowych stanowisk Jarmark Adwentowy. W pierwszy dzień jarmarku, 9 grudnia 2023 roku dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku koncert zagrała Natalia Rygiel.

Wśród odbywających się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku wydarzeń rozrywkowych znalazł się program “Skąpiec poznawczy” Olki Szczęśniak. Jedna z najpopularniejszych polskich stand-uperek w swojej karierze występowała między innymi u Kacpra Rucińskiego w TVP i u Kuby Wojewódzkiego w TVN, a jej kanał na platformie YouTube zebrał już ponad 212 tysięcy subskrybentów.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku – koncerty

Oprócz wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku kluczową rolę odgrywają również koncerty. Szczególnie dużo emocji czekało uczestników Dni Głogówka odbywających się 18-19 czerwca 2022 roku. Zaplanowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku koncerty przewidziały występy topowych gwiazd, takich jak Cleo znanej z utworów “Bratnie dusze”, “Za krokiem krok”, “My słowianie” czy “Łowcy gwiazd” oraz Sławomira – wykonawcy “Miłość w Zakopanem”, “Ty mała znów zarosłaś” i “Megiera”.

W październiku 2022 roku w organizowanym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury koncercie wziął udział doskonale znany na Podhalu zespół muzyczny Baciary. Podczas wydarzenia artyści bezbłędnie połączyli taneczną muzykę z góralskim folklorem, bawiąc zebranych słuchaczy przez długie godziny.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku – wydarzenia w przyszłości

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku nie zwalnia tempa i na nadchodzące miesiące planuje kolejne wydarzenia muzyczne i kulturalne na najwyższym poziomie. W pierwszy dzień marca 2024 roku gościem specjalnym organizowanego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku wydarzenia będzie zespół Universe. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży, dlatego nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj wejściówkę już teraz.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku – bilety na koncerty i wydarzenia

Chcesz wziąć udział w niezapomnianych wydarzeniach, które mają miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku? Bilety na nadchodzące koncerty zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl. Poczuj dreszczyk emocji, rozwijaj swoje pasje, baw się do swoich ulubionych utworów, zagłębiaj się w kulturę regionu i zawieraj nowe znajomości w społeczności Miejsko-Gminnego Ośrodku Kultury w Głogówku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku?
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku znajduje się przy ul. Batorego 10.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku?
Do organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku wydarzeń zaliczają się festiwale, koncerty, stand-upy, spektakle teatralne i inne ważne dla regionu eventy kulturalno-rozrywkowe.
Kiedy został otworzony Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku?
Budynek, w który mieści się Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku, został wybudowany w latach 20. XX wieku – następnie obiekt w latach 2021-2022 przeszedł gruntowną modernizację.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso